ZMĚNA: ALPHAVILLE (DE), Keks, The Tap Tap, Balage Band 1.9.2017 18:00 Svojšice u Pardubic

ZMĚNA:
Z technických důvodů dochází ke změně místa a line-upu koncertu popové legendy ALPHAVILLE (DE), Keks, The Tap Tap, Balage Band v termínu 1.9.2017 od 18:00 hod., původně v místě Letní amfiteátr, Svojšice u Přelouče. 

Koncert se odehraje
ve stejném termínu v novém místě, Porter Arena, Palackého 248, Pradubice a vystoupí na něm pouze němečtí Alphaville a čeští Keks - v prodeji pod novým názvemALPHAVILLE (DE) + KEKS.     


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Zákazníci, kterým jiné místo koncertu nebo změna účinkujících nevyhovuje, mohou o vrácení vstupného na původní akci požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky, a to pouze do 6.8.2017.

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Top