Pop Balet: AMERICKÝ SEN / SVATEBNÍ CESTA - 29.04.2017 HYBERNIA

POP BALET 2017 NA TICKETPORTAL.CZ


Pop Balet uvádí úspěšné taneční dvojpředstavení, které vychází z předpokladu, že tanec je nezkrotitelná emoce.
Tanečníci souboru dokáží bez zaváhání překračovat hranice mezi modernou, jazzem, baletem na špičkách, hip-hopem, akrobacií, kabaretní burleskou či scénickým tancem.

AMERICKÝ SEN / SVATEBNÍ CESTA

29.4.2017 19:00 (So)
Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1
VSTUPENKY Pop Balet: AMERICKÝ SEN / SVATEBNÍ CESTAAmerický sen
Každý z nás chtěl někdy žít svůj "Americký sen". Země neomezených možností, krajina plná splněných přání. Je to skutečně tak jednoduché? Stačí mít pouze štěstí? Nebo za vším stojí mnoho píle, nadšení a nekonečná touha dosáhnout svého cíle? Přijďte se podívat do divadla Hybernie, jaká cesta vedla ke splnění amerického snu v podání našich tanečníků.


Svatební cesta

Svatební cesta je sladkým vyvrcholením velkolepého svatebního dne, avšak jako mávnutím kouzelného proutku se může změnit v taškařici, jakou svět neviděl! Přijďte se podívat na představení, ve kterém zjistíte, jestli naši novomanželé společně překonají nástrahy v podobě tuhé ruské zimy, barových playboyů, kankánových tanečnic a vzdálenosti několik tisíc kilometrů! Že láska hory přenáší? Nezbývá než doufat.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Místa "ZTP/P-DISABLED" jsou určena pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba)

-TH-

Top