ZMĚNA: Party Ride Live - Finals w/ EGO & CELESTE 18.11.2016 SaSaZu, Praha

ZMĚNA:
Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu akce Party Ride Live - Finals w/ EGO & CELESTE z původního termínu 18.11.2016 od 20:00 hod. v místě Klub SaSaZu, Bubenské nábř. 306/13, Praha 7.

Nový, náhradní termín: 28.4.2017 od 20:00 hod.
Místo akce zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Zákazníci, kterým nový termín koncertu nevyhovuje, mohou o vrácení vstupného na původní termín požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky, a to pouze do 1.12.2016.

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací automaticky centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

Vyjádření pořadatele:

hoj všichni fans!

Z neočekávaných a náhlých důvodů, které se vyskytly u poslední hvězdy se bohužel Party Ride Live Finals musí přesunout na nový termín pátek 28. dubna 2017. Mejdan proběhne v SaSaZu. Line-up zůstává stejný, včetně poslední hvězdy, a jako bonus přibude několik talentovaných stars!
Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Vstupenky můžete samozřejmě vrátit v síti Ticketportal, ale jen do 1.12.2016.
Díky všem za pochopení a porozumění. Uvidíme se v dubnu!

Party Ride Live Crew

Top