Gregor Tresher představí v ROXY nové album

Gregor Tresher představí v ROXY nové album

 

Praha 6. 6. 2016 – Frankfurtský rodák a techno legenda Gregor Tresher vydal na konci května album Quiet Distortion, které si ihned získalo nadšené reakce od producentů jako Laurent Garnier nebo Maceo Plex. 16. září nám ho přijede představit osobně do pražské ROXY.  Album k poslechu zde.

 

Ve světě elektroniky závislém na nových trendech, existuje několik stálic, které je dlouhodobě přesahují. Jednou z nich je bez debat německý producent a techno legenda Gregor Tresher. Majitel labelu Break New Soil a tvůrce nesmrtelných techy melodií jezdí po světě a rozdává hutný groove již od 90-tých let. Dle všeho s tím nehodlá přestat. Několik skvělých alb a releasy jako A Thousand Nights nebo Full Range Madness provázeli celou jednu techno generaci a nové album Quiet Distortion má ambice oslovit nové, na historii techna nevázané, publikum.

 

12ti skladbové LP vzbudilo nadšené reakce nejen mezi fanoušky, ale především v djské komunitě. “Poslouchám to album znovu a znovu a mohu říct jen: je prostě ohromné. Miluju všechny tracky a můžete si být jistí, že je budu hrát úplně všude.” komentoval nové album Laurent Garnier a s positivními ohlasy se přidali Stephan Bodzin, Maceo Plex nebo Pan-Pot. 16. záři si ho budete moci vychutnat na živo přímo od Gregora Treshera.

 

-EN-

In the trend-driven universe of electronic dance music, Gregor Tresher is the rare artist who transcends such cycles. His secret? A relentless focus on melody and timbre, timeless musical elements that other producers often undervalue. Set for release this summer, Gregor Tresher once again sets sail to break new soil, proving why he is considered to be one of the most consistent artists in the universe of techno. New album Quiet Distortion is out and received immense feedback from artists as Laurent Garnier or Maceo Plex.

 

Gregor Tresher (Break New Soil/GER) @ ROXY

16. 9. 2016, Open 22:00

 

Video:
Gregor Tresher – A Thousand Nights:
www.youtube.com/watch?v=42mZKAsKJ9w

Dj Sounds Show London: www.youtube.com/watch?v=gYKBA_s4Juw

Top