SABATON (SWE) “The Last Tour“ 2017 + ACCEPT (GER)

SABATON (SWE) “The Last Tour“ 2017 + ACCEPT (GER)

 

4.3.2017 od 20:00 Tipsport aréna PRAHA

 

 

 

Po letošních beznadějně vyprodaných vystoupeních v pražském Foru Karlín a zlínské hale Euronics se po roce SABATON vrací zpět do své oblíbené České republiky! Spolu s velmi speciálním hostem ACCEPT v rámci “The Last Tour“ 2017 zavítá do pražské Tipsport Arény!

 

Švédští heavymetaloví velikáni SABATON v čele s Joakimem Brodénem vydávají v polovině srpna již v pořadí 8 studiové album “The Last Stand“ a na začátku roku vyráží na velkolepé turné k nové desce “The Last Tour“ 2017, při kterém jednou ze zastávek bude také pražská Tipsport Aréna! Jako speciální host vystoupí německá heavymetalová legenda ACCEPT!

 

“Právě jsme dokončili naše nové album “THE LAST STAND“ a jsme si jistí, že jsme vytvořili skvělé album, které všichni naši fanoušci budou moci cenit po mnoho let. Zda je to nejlepší album, které jsme kdy udělali řekne čas...ale co můžeme s jistotou říct už teď je to, že “THE LAST TOUR“ bude naše největší a nejlepší turné v historii kapely. Bude to turné, které jsme chtěli po celou dobu existence uskutečnit a na které se těšíme spoustu let!“ říká baskytaristaPär Sundström (SABATON).

 

Kytarista Wolf Hoffmann (ACCEPT) dodává: Spoluúčast ACCEPT na “THE LAST TOUR“ je výsledkem našeho velmi dobrého přátelství. Bylo nám velkým potěšením být již s nimi na turné ve Spojených státech a sledujeme jejich kariéru s respektem již delší dobu. Neznáme jinou kapelu, která má tak jasnou vizi, kam až chtějí zajít a je vzácné, když kapela dokáže své vize transformovat v reálné činy. SABATON je tvrdě pracující kapela a je taky skutečným vzorem pro ambiciozní muzikanty a mladé kapely. Opravdu se těšíme na vzrušující turné – zejména po tom, co jsme byli nějaký čas spolu zavření ve studiu a cítili jsme jistou chemii mezi námi.

 

Neváhejte s koupí vstupenek na tento jedinečný koncert!

Vstupenky v prodeji od 7.6.2016!

Top