Mysteriózní producent John Talabot přiveze v listopadu nové album

Mysteriózní producent John Talabot přiveze v listopadu nové album

 

Praha 25. 5. 2016 - Záhadný barcelonský Dj a producent John Talabot je známý svou deepovou a temperamentní house music. Objevil se z ničeho nic v roce 2009 s hitem “Sunshine” a od té doby se nezastavitelně posouvá na výslunní elektronické scény.  V pátek 11. listopadu přiveze nejen svůj promyšlený dj set, ale i nové album.

 

“No pares sigue sigue”, tak nějak popisuje svou kariéru John Talabot. Z jeho rodné španělštiny by se to dalo volně přeložit jako “nezastavuj se a pokračuj”, a právě díky tomuto odhodlání je teď jeho jméno na line-upech stěžejních elektronických festivalů tohoto roku vč. Sónaru.

 

Několik let dělal hudbu, protože ho bavila, ale měl pocit že nikoho ani moc nezajímá. Před sedmi lety se ale vynořil zdánlivě odnikud s hitem tak velkým, až se těžko věří tomu, že o Johnu Talabotovi nikdo předtím neslyšel. Release singlu Sunshine ho okamžitě posunul na výslunní house music. Hned poté následovaly úspěšné remixy (The XX - Shelter, The xx - Chained) a v roce 2012 vydání debutového alba ƒIN, které získalo pěti hvězdičkovou recenzi od The Guardian.

 

Tak jako jako byl záhadný jeho vpád na hudební scénu, taková je i jeho tvorba. “Vždy jsem směřoval k housové scéně, ale nejsem si jistý, jestli house vůbec dělám. Někdy jo, někdy ne. Ale určitě to není jediná definice mé hudby.” Vlastní názor si budeš moct udělat 11.listopadu v ROXY, kdy představí i po několikaleté odmlce své druhé album. To je, jak jinak, zatím zahaleno velkým tajemstvím.

 

-EN-

The mysterious Barcelona DJ and producer John Talabot whose signature is deep and ebullient house music is planning his Prague visit for 11th November. He shows up seemingly out of nowhere on 2009 with huge hit Sunshine. Since then he has become well known artist on line-ups of the best festivals of electronic music. In 2012 he released his debut album ƒIN and now comes the time for introducing his dj set and new album which is about to be mysterious as well.

 

FB event: www.facebook.com/events/1762279557350724

 

John Talabot dj set (Young Turks / Hivern Discs/ESP)

Roxy, 11.11., open 22:00

 

 

Video:

John Talabot - Sunshine (Original Mix) - https://www.youtube.com/watch?v=rgfaUn_ouQo

JOHN TALABOT ‎– ƒIN (2012) VINYL - https://www.youtube.com/watch?v=cvLh-KRhIlA

John Talabot Boiler Room DJ Set Boiler Room Boiler Room - https://www.youtube.com/watch?v=g1BYw__Q0Jg

Top