Digitalism přivezou live show k nové desce Mirage

Digitalism přivezou live show k nové desce Mirage
Datum: 19. 11. 2016

Praha, 20. května 2016 – Po roce netradičního mlčení vydalo německé duo Digitalism 13. května novou studiovou desku Mirage (k poslechu zde). V rámci podzimní světové tour k novému albu neminou ani Prahu. 19. listopadu přivezou svou audiovizuální live show do klubu ROXY.

Je těžké uvěřit, že už je to více než deset let od vydání stěžejního singlu Zdarlight, kterým Jence a Ismail aka Digitalism překopali škatulku jménem electro house, kterou okořenili údernou směsicí indie a nu-rave soundu. V posledním roce se netradičně odmlčeli, aby z ničeho nic v březnu vypustili dvě skladby a 13. května oznámili vydání nové desky Mirage.

Digitalism se tradičně daří zůstat nezávislí na přicházejících a odcházejících trendech. Nová deska Mirage posunuje jejich tradiční zvuk zase o kousek dál. „Je to soundtrack k našemu vlastnímu světu. Je to mělo být něco fantastického, něco krásného, zároveň křehkého. Možná jde o paralelní vesmír, do kterého vkročíš a uvízneš v něm“ komentuje Jence. Ať už tě osloví melodický  track Utopia, electro banger Battlecry nebo jasná nová hitovka Go Time, je jasné, že se zrodilo skvělé album, které tě od prvního poslechu nepustí.

Digitalism se dle všeho vrací k úspěšnému „live“ zvuku, který nám dají ochutnat v rámci audio-vizuální show Digitalism live 19. listopadu v ROXY.

EN

It’s hard to believe that it’s been over a decade since Digitalism broke through with their anthemic ‘Zdarlight'. Back with their third album, ‘Mirage' – some five years on from sophomore record 'I Love You, Dude' – the German duo have wisely resisted any vogues or trends. Instead, they present a record that takes their much-loved sound and opens it up to new permutations and possibilities. We will have the chance to see their live show on 19th November 2016 at ROXY club. Get ready!

FB událost: www.facebook.com/events/477630772422987

Digitalism Live @ ROXY
19. 11. 2016 Start: 22:00

Video:

New Single Go Time: www.youtube.com/watch?v=cmgUFU42etg
Live at Werchter: www.youtube.com/watch?v=So_1G8KKZWA

WWW:

www.thedigitalism.com
www.roxy.cz

Top