SHEN YUN V BRNĚ - PRO VELKÝ ZÁJEM PŘIDÁNO TŘETÍ PŘEDSTAVENÍ!

SHEN YUN 2016 NA TICKETPORTAL.CZ
Newyorský soubor SHEN YUN opět v Brně!
PRO VELKÝ ZÁJEM PŘIDÁNO TŘETÍ PŘEDSTAVENÍ!
SOBOTA 26. BŘEZNA OD 14 HODIN

read more in English

26.3.2016 14:00 (So)       Janáčkovo divadlo, Brno       VSTUPENKY SHEN YUN 2016
26.3.2016 19:00 (So)       Janáčkovo divadlo, Brno       VSTUPENKY SHEN YUN 2016
27.3.2016 17:00 (Ne)      Janáčkovo divadlo, Brno       VSTUPENKY SHEN YUN 2016

Nejlepší soubor klasického čínského tance v rámci svého světového turné 2016
zavítá také do Brna, aby diváky okouzlil zcela novým programem.

"Barvy, zvuky, látky, pohyby... všechno je nádherné. A za tím vším vnímáte něco... cítíte, že z tanečníků něco vyzařuje. Něco velmi nádherného, velmi osobního, hlubokého a bohatého, upřímného a povznášejícího. Myslím, že to je jednoduše překrásné."
Anne Volink, pianistka
 
"Tohle představení v sobě nese sílu víry, konkrétně víry v nebesa, což je něco, co bylo totálně zničeno čínskou komunistickou stranou. Čína může být zachráněna, jen když se vrátí ke své tradiční čínské kultuře. Věřím, že Shen Yun jednoho dne vystoupí i v Číně, a těším se, až ten den přijde."
Jieming Zeng, bývalý reportér čínské TV
 
"Nádherné, inspirativní. Hudba byla úžasná... Vloni jsme chtěli na tohle vystoupení zajít, ale bylo vyprodané. A tak jsme (letos) s maminkou koupili 100 vstupenek."
Sathsowi Thay Koroghli, dcera kambodžské princezny
 
Prožijte nebeskou kulturu!

Svět byl kdysi nádherný a plný zázraků, jako kdyby vše na zemi žilo v souladu s nebesy. Mohli jste to spatřit v umění, cítit ve vzduchu a slyšet v úderech bubnů. Taková byla země hrdinů, mudrců, draků a fénixů, císařů a nesmrtelných. Dnes ji známe jako Čínu, ale kdysi se jí říkalo Říše středu nebo Božská země.
Shen Yun vás zve, abyste prožili tuto nebeskou kulturu Říše středu. Nedostižné umělecké mistrovství Shen Yun na jevišti znovu probouzí hluboké kouzlo této ztracené civilizace. Každý taneční pohyb a každá nota vám přinesou ohromující a nezapomenutelný zážitek. Klasický čínský tanec, orchestr v plném obsazení, nádherné kostýmy a oslnivá animovaná projekce na pozadí - Shen Yun, jenž zanechává v úžasu miliony lidí po celém světě, vás přenese do jiného světa.
Prožijte Shen Yun!

Představení, jako je Shen Yun, už dnes v Číně neuvidíte, protože tam komunistický režim původní čínskou kulturu téměř zničil. Shen Yun je nezisková organizace se sídlem v New Yorku. Jejím posláním je obnovit původní čínskou kulturu.

Vstupenky můžete zakoupit a vytisknout též on-line - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / ZTP/P info - pokladna Národního divadla Brno

Máte již naši aplikaci?

Top