ODLOŽENO: PAUL ANKA V PRAZE 03.02.2016 / POSTPONED

PAUL ANKA EXKLUZIVNĚ NA TICKETPORTAL.CZ
SLAVNÝ SWINGOVÝ ZPĚVÁK PAUL ANKA
OZNÁMIL ODLOŽENÍ PRAŽSKÉHO KONCERTU.
Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
ul. 5. května 65, Praha 4


ZMĚNA TERMÍNU / POSTPONED, read more in English

Slavný swingový zpěvák Paul Anka oznámil odložení svého plánovaného koncertu v Praze. Ten se měl uskutečnit 3. února 2016 v Kongresovém centrum. Vystoupení se přesouvá na červen 2016. Přesné datum bude oznámeno do konce ledna. Podle vyjádření managementu Paula Anky jde o reakci na současnou bezpečnostní situaci v Evropě. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti.


Paul Anka se rozhodl odložit své evropské turné, které bylo naplánováno na únor 2016. Po původním odložení koncertů v západní Evropě, které Anka anoncoval již před Vánoci, se nyní rozhodl ke stejnému kroku i v ostatních částech starého kontinentu. Zpěvák a textař, který stojí za nespočtem světových hitů se rozhodl reagovat na současnou situaci okolo bezpečnosti v Evropě. "Vzhledem k přetrvávajícím bezpečnostním obavám v Evropě, byl Paul Anka nucen učinit toto velmi těžké rozhodnutí. Navazuje tak na několik dalších umělců, kteří se své vystoupení v Evropě také rozhodlo odložit. Paul Anka se těší na své fanoušky v náhradním termínu, ve vhodnou dobu, v blízkém období," tlumočí Ankovo rozhodnutí jeho manažer Laurence Leader.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NÁHRADNÍ TERMÍN!
PROSÍME, PRO DALŠÍ INFORMACE SLEDUJTE PAUL ANKA NA TICKETPORTAL.CZ


Team Ticketportal


Všechny vstupenky, které si do této doby fanoušci na koncert Paula Anky zakoupili, zůstávají v platnosti na vystoupení v náhradním termínu, který pořadatel koncertu oznámí v nejbližší budoucnosti. "V tuto chvíli usilovně pracujeme na vyjednání náhradního termínu koncertu v červnu 2016. Fanoušci nemusí mít obavu, že o koncert pana Anky přijdou. Z jeho strany došlo k ujistění, že se koncert v Praze uskuteční v náhradním termínu. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti," sdělila za pořádající agenturu JVS Group, Lucie Nouzová.

Paul Anka je právem považován za velkou osobnost světové populární hudby. Svůj patrně největší hit, píseň Diana, nahrál již ve svých patnácti letech a tato skutečnost pro něj znamenala vstup na světová podia. Od té doby spolupracoval s lidmi jako Frank Sinatra, Buddy Holly, Frankie Lyman nebo Chuck Berry. Anka je také velmi precizním textařem a skladatelem s vytříbeným citem pro melodii a skladbu slov. Je autorem mnoha světových hitů. Například nejslavnější Sinatrova píseň "My Way" náleží právě jemu, stejně jako hit Toma Jonese "Shes a Lady".  Velkým úspěchem Paula Anky je také spolupráce s králem popu Michaelem Jacksonem. S tím napsal světově úspěšnou skladbu "This Is It", která dala jméno Jacksonově již neuskutečnému turné. Anka je také autorem písně "Love Never Felt So Good", která byla vydána jako Jacksonovo posmrtné dílo, svou část na nahrávku nazpíval také Justin Timberlake. Anka kromě jiného také stál za startem kariéry současné swingové superstar Michaela Bublého, kterému v roce 2003 koprodukoval album.

-TH-

PAUL ANKA - PRAHA 2014
PAUL ANKA NA TICKETPORTAL.CZ
PAUL ANKA NA TICKETPORTAL.CZ
PAUL ANKA NA TICKETPORTAL.CZPAUL ANKA NA TICKETPORTAL.CZPAUL ANKA NA TICKETPORTAL.CZ

Top