ZMĚNA: koncert SZIDI TOBIAS se překládá z 24.6. na 3.10.2015 do Městského divadla v Pardubicích

ZMĚNA/ZRUŠENO:

původně plánovaný koncert SZIDI TOBIAS dne 24.6.2015 na Kunětické hoře se přesouvá z vážných rodinných důvodů zpěvačky na 3.10.2015 do Městského divadla v Pardubicích.

Vstupenky zůstávají v platnosti i na náhradní termín, není třeba je vyměňovat (pro diváky ze středového sektoru budou v divadle vyhrazena místa v přízemí od 1. do 5. řady a 1. balkón, pro diváky z bočních sektorů přízemí od 6. řady).

Pokud Vám nabízený náhradní termín nevyhovuje, je možné vstupenky nejpozději do 15. září2015 vrátit v místě zakoupení.

O vrácení vstupného lze v případě nevyhovujícího náhradního termínu požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky.

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – hotově nebo návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny, zašle-li zákazník vstupenky poštou na výše uvedenou adresu

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny – vstupenky zašlete emailem na adresu reklamace@ticketportal.cz a připojte čestné prohlášení, že si nárokujete vstupné za předmětné vstupenky pouze jedenkrát

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

REKLAMAČNÍ ODDĚLENÍ TICKETPORTAL
Top