KOSHEEN (UK) & Bohemian Symphony Orchestra Prague (CZ)

02.6.2015 20:00 (Út)   Fórum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8
VSTUPENKY na KOSHEEN &  Bohemian Symphony Orchestra Prague

KOSHEEN NA TICKETPORTAL.CZBristolské taneční trio Kosheen
se u nás skvěle zavedlo hned na začátku svojí kariéry před více než deseti lety, kdy se jejich hity "(Slip & Slide) Suicide", "Hide U", "Catch", "Hungry" nebo "Harder" z legendárního alba Resist stali v celé Evropě nedílnou součástí všech tanečních party a radio charts.
Kosheen se prosadili svým atraktivním mixem trip-hopu, breakbeatu, alternativního rocku a drum’n'bassu. Široké pojetí elektronických hudebních stylů dělají z Kosheen absolutně vyhraněnou a netypickou skupinu, kterou tvoří Markee Substance, Darren Decoder - zpěvačka a spoluautorka některých písní Sian Evans. Skupina se po celou dobu své existence drží na výsluní evropské taneční scény a každým svým vydaným albem utvrzují o tom, že si právem zaslouží pozici jedné z nejoblíbenějších elektronických skupin současnosti.

A nyní si formace Kosheen pro všechny své příznivce připravila opravdovou lahůdku. Kosheen se představí ve světové premiéře se členy symfonického tělesa Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP).
Návštěvníci těchto exkluzivních koncertů budou mít jedinečnou možnost slyšet naživo hity Kosheen v unikátním živém provedení a nových aranžích spolu se symfonickým tělesem. 

Bohemian Symphony Orchestra Prague
také slaví úspěchy prakticky po celém světě. Vysoká profesionální úroveň všech jejich hráčů je zárukou vynikající zvukové kvality, dokonalé plasticity a interpretování skladeb na nejvyšší stylové úrovni. Díky této skutečnosti má orchestr velmi široký repertoár.
Kromě koncertování ve Vídni, Holandsku, Švýcarsku a Japonsku, vystupovali na exkluzivních turné se zpěvákem Alice Cooperem nebo s leadery kapel Nazareth, Deep Purple (Ianem Gilanem) nebo Rogerem z Queen.
Úžasný hudební zážitek - to je Kosheen v plné sestavě
za doprovodu symfonického orchestru Bohemian Symphony Orchestra Prague.

Využije startovací cenu vstupenek!

Vstupenky do sektoru Stání - do 28. února 599 Kč
/ do 1. června 799 Kč / V den konání a na místě 899 Kč
K dispozici je též omezený počet vstupenek do sektoru VIP stání u pódia

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

ZTP/P info: bezbariérový přístup zajištěn. Sleva "50% VOZ.,ZTP/P,DOPR." NA VSTUPENKY DO SEKTORU STÁNÍ - platí pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba). Sleva je k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz - zvolte ji v nákupním košíku.

-TH-

Top