V PRODEJI POSLEDNÍ VSTUPENKY NA ARMIN ONLY INTENSE V OSTRAVĚ

Poslední vstupenky na Armin Only Intense v Ostravě jsou v prodeji
 
Armin Only Intense
31. 10. 2014

Ostrava, ČEZ Aréna

VSTUPENKY >>> ZDE <<<

Pokud stále váháte s nákupem vstupenek na jediné vystoupení Armina van Buurena v Ostravě, kam přiveze show Armin Only Intense, určitě se nerozmýšlejte dlouho. Výběr z kategorií vstupenek se s blížícím se datem 31.10.2014 velmi rychle zmenšuje. Aktuálně zbývá na stání pouze 200 kusů a v sektorech jsou volná místa už jen pro 1.500 návštěvníků.
Vzhledem k tomuto velkému zájmu byly po dohodě s agenturou ALDA uvolněny do prodeje i sektory A2 a B2, díky čemuž se mírně navýšila kapacita haly. V případě, že se všechny vstupenky vykoupí v předprodeji, tak původně plánovaný prodej na místě bude zrušen.
Zajímá-li vás, jak probíhají přípravy jedné z největších tanečních tour současnosti, stačí sledovat aktuální vydání dokumentů Armin Only Intense Road Movie, kterých vzniklo v rámci tour Intense již úctyhodných sedmnáct.

Každá Arminova show je však unikátní a pro každé město je nachystáno nějaké překvapení, které si připravují buď přímo členové souboru nebo samotný Armin. K vrcholům patří např. skvělé improvizace na živé hudební nástroje a fanoušky velmi ceněný set odehraný z vinylů. Každá skladba v rámci show má vlastní příběh, který ožívá díky dokonalé souhře profesionálního týmu, který patří k nejlepším na světě. To vše pod hudební taktovkou Armina van Buurena.

Armin Only Intense – MexicoArmin Only Intense – Vancouver

 Kompletní archiv najdete ZDE

Vstupenky na jediné vystoupení Armin Only Intense v roce 2014 v rámci České republiky, Polska a Slovenska zakoupíte exkluzivně v síti Ticketportal.

VSTUPENKY >>> ZDE <<<

Pořádá Celebration.sk

Top