ANDREA BOCELLI IN CONCERT - VÁNOČNÍ ROMANCE (CHRISTMAS ROMANCE)

ANDREA  BOCELLI IN CONCERT
VÁNOČNÍ ROMANCE (CHRISTMAS ROMANCE)
28. listopadu 2015 ve 20:00 v O2 aréně Praha.

Proslulý italský tenorista vystoupí v pražské O2 aréně na koncertě „VÁNOČNÍ ROMANCE“ 28. listopadu 2015.

Andrea Bocelli v roce 2013 zcela oslnil do posledního místa vyprodanou O2 arénu. Vstupenky byly nedostupné již několik měsíců před koncertem a příznivci, na které se nedostalo, dostali příslib, že se světová hvězda do Prahy brzy vrátí. 

Charismatický zpěvák vážné i populární hudby, jehož hvězda začala strmě stoupat v devadesátých letech, stihl v poslední době vydat veleúspěšné album Manon Lescaut ve spolupráci s Plácidem Domingem a Anou Mariou Martinéz a letos v dubnu obdržel na „Billboard Latin Music Awards“ v Miami cenu za celoživotní dílo jako velvyslanec italské hudby, který prodal na celém světě přes 80 milionů alb.

Bocelliho  píseň  Tomorrow in Milan (“La forza del sorriso”), kterou složil Andrea Morricone (syn Enia Morriconeho), se stala symbolickým zahájením příprav světové výstavy Expo 2015.

Jeho koncerty jsou proslavené repertoárem napříč žánry a skvělými duety s hvězdami jako Zucchero, Sarah Brightman, Tony Bennett, Christina Aquilera či Celine Dion.  Patrony Bocelliho začátků byli Luciano Pavarotti a Zucchero.  Proslavila ho píseň Con Te Partiro, kterou pak nazpíval právě se Sarah Brightman v nezapomenutelném duetu „Time to Say Goodbye

Na romantickém předvánočně laděném koncertu nabídne Andrea Bocelli klasické árie z nejslavnějších italských i světových oper, možná jedno až dvě překvapení a samozřejmě i skladby úzce spjaté s atmosférou vánoc.  Bocelliho doprovodí jako vždy “ Český národní symfonický orchestr se svým sborem pod taktovkou maestra Marcella Roty a další vzácní hosté, jejichž jména budou zveřejněna později.

Vstupenky budou v prodeji od pondělí 6. 10. 2014 v síti  Ticketportal  v kategoriích od 950,- Kč až po VIP Platinum balíček za 12.500,- Kč.

VIP Platinum balíček obsahuje nejen vstupenky na nejluxusnější místa přímo před pódiem, ale také koktejl před zahájením koncertu.

Další informace na www.jvagentura.czwww.andreabocelli.com

JV Agentura

Top