LET IT ROLL WINTER 2014

LET IT ROLL WINTER 2014
Termín akce: 28. 2. 2014
Výstaviště Expo
PRAHA 7 - HOLEŠOVICE

Vstupenky dostupné v síti Ticketportal

Let It Roll Winter 2014 již tento pátek!
Praha, 26. 2. 2014 – Již tento pátek se otevřou brány pražského Výstaviště v Holešovicích, kde se odehraje zimní edice, jednoho z největších drum and bassových festivalů v Evropě, Let It Roll 2014. Na jedné z nejočekávanějších halových akcí tohoto roku, vystoupí přední jména, světové drum and bass a dubstep scény, která doplní skvělý český DJ’s support.
Přípravy na páteční večer jsou v plném proud, návštěvníci se mohou těšit na originální dekorace, light show, profesionální zvukové systémy Funktion One a Lacoustics Line Array. Brány  pražského Výstaviště Expo se otevřou v 20:00, současně odstartuje hudební program na všech třech pódiích. „Předpokládáme, že se akce kompletně vyprodá, kapacitu všech tří pavilónů jsme nastavili tak, aby jsme návštěvníkům zajistili dostatečný prostor a pohodlí“, vysvětluje promotér akce Zdeněk Souček.
V předprodejní síti Ticketportal.cz zbývá několik posledních lístků. Vstupenky bude možné pořídit v dostatečném množství přímo na místě akce. Cena vstupenek do 22:00 bude 800 Kč, po 22:00 za 850 Kč.

Na zimní edici Let It Roll Winter nebude chybět prodejní stánek s party & streetwear oblečením Escape Wear. Kromě klasického sortimentu Escape Wear tady najdete i originální Let It Roll oblečení a doplňky. Již tradičně zde budou v prodeji vstupenky na festival Let It Roll Open Air, za zvýhodněnou cenu, vstupenky jsou limitovány omezeným počtem.

V pavilonech Výstaviště je zákaz kouření, tento zákaz je třeba respektovat. Do areálu je zakázáno vnášet vlastní pití, jídlo a zbraně. Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno, záznam profesionální technikou je možný pouze po akreditaci.

Přijďte si vychutnat parádní festivalovou atmosféru, pročísnout šeď všedních dní a skvěle se pobavit! Pokud patříte mezi fanoušky drum&bassu, litovat rozhodně nebudete!

Souhrn zveřejněných účinkujících:
Pendulum & Verse / DJ Set, Delta Heavy, Danny Byrd, Sigma, Xilent Mind Vortex, Kove, Phace & Misanthrop, Gridlok & Prolix,, State of Mind, Teddy Killerz, Rido, Philip TBC, No Money, Pixie, Bifidus Aktif, Suki, Akira, Thiew, Elvis, Substance-D, Twisted:Minds, Hrr.nec, Mr.Happy

Cena vstupenek na místě akce:

Do 22:00 / 800 Kč

Po 22:00 / 850 Kč

Oficiální webové stránky akce: www.letitroll.cz

Oficiální facebook fanpage: https://www.facebook.com/letitrollcz

Facebook event: https://www.facebook.com/events/520687051338327

Top