ZMĚNA: STORM CLUB - UKF NIGHT w/ CASPA & POSIJ 8.11.2013 21:00 zdarma !

ZMĚNA: STORM CLUB - UKF NIGHT w/ CASPA & POSIJ 8.11.2013 21:00 zdarma !

Vážení zákazníci,

po jednání s vedením UKF jsme se rozhodli pro dáreček v podobě volného vstupu do 22:00 na akci UKF night w/ CASPA & POSIJ!
Pokud jste si tedy zakoupili vstupenky v předprodeji, prosím, obraťte se na místo, kde jste si vstupenky zakoupili a částka vám bude vrácena.
Děkujeme za pochopení!

Storm Club Prague
www.stormclub.cz

 
Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit oproti předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení nejpozději do 10. 11. 2013.

V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – Cardpay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, anebo ji zaslat poštou se žádostí o vrácení vstupného s číslem účtu. Vstupné je v případě internetového nákupu vstupenek vraceno standardně návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou. Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese:reklamace@ticketportal.cz.
V případě vstupenek objednaných na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.
Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Team Ticketportal

HO

Top