ZRUŠENO/ ZMĚNA: YASIIN BEY aka MOS DEF 24.10.2013 20:00 Lucerna Music Bar, Praha

ZRUŠENO/ ZMĚNA:
Ze zdravotních
důvodů bylzrušen koncert YASIIN BEY aka MOS DEF - MIGHTY BOOMBOX, který se měl odehrát v termínu 24.10.2013 od 20:00 hod. a v místě Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1. Momentálně se jedná o náhradním termínu na jaře 2014. (nové informace o náhradním termínu najdete zde)

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín koncertu, který zveřejníme co nejdříve, a není potřeba je vyměňovat. Zákazníci, kterým jiný než původní termín koncertu nevyhovuje, mohou vstupenky vrátit. Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit oproti předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení.
V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – Cardpay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, anebo ji zaslat poštou se žádostí o vrácení vstupného s číslem účtu. Vstupné je v případě internetového nákupu vstupenek vraceno standardně návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. 
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou. Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese:
reklamace@ticketportal.cz.
V případě vstupenek objednaných na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Dnešní koncert Yasiina Beya aka Mos Defa je zrušen

Dnešní vystoupení amerického rappera Yasiin Bey aka Mos Def v pražském Lucerna Music Baru bylo včera v noci zrušeno umělcovým managementem. Důvodem je dle vyjádření managementu nemoc rappera, která mu znemožňuje přiletět na první koncert aktuální evropské tour. Vstupenky na koncert je možné vrátit v místě jejich zakoupení. Management vedle velké omluvy fanouškům a pořadatelům koncertu slíbil, že udělá vše proto, aby našel náhradní datum na jaře 2014, protože se do Prahy velmi těší. Nicméně žádný konkrétní termín není v tuto chvíli znám.

Velice se omlouváme za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.
                                                                                                                      Lucerna Music Bar / Boombox Partie
Top