ZRUŠENO: DĚTI RÁJE 24.11.2013 a 1.12.2013

Vážení zákazníci,

 

jménem pořadatele si Vás dovolujeme informovat, že představení DĚTI RÁJE dne 24.11. a 1.12.2013 od 15:00 bylo z technických důvodů zrušeno.

O vrácení vstupného si můžete zažádat následujícím způsobem:

Po předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení=zaplacení, a to bez zbytečného odkladu.

V případě, že jste si zakoupili vstupenku přímo prostřednictvím internetu je potřeba požádat o vrácení vstupného přímo centrální kancelář TICKETPORTAL, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, a sice osobně nebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.

V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je navíc potřeba zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si nárokujete vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz a zaslat vstupenky i vyplněné čestné prohlášení elektronicky.

Vstupné je v případě internetového nákupu vstupenek vraceno návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

 

V případě vstupenek objednaných na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

 

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

TEAM Ticketportal

Top