ZMĚNA: Standa Hložek a hosté 13.7.2013

ZMĚNA:
Z technických důvodů kvůli aktuální povodni se mění termín koncertu STANDA HLOŽEK A HOSTÉ,který se měl původně odehrát v termínu 13.7.2013 od 20:00 hod. a v místě Dům kultury, Sitná 3127, Kladno.
Nový termín:
9.12.2013 20:00

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a není potřeba je vyměňovat. Zákazníci, kterým nový termín představení nevyhovuje, mohou vracet zakoupené vstupenky na původní termín.

Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit oproti předložení platné vstupenky na původní termín 13.7.2013 v místě jejího zakoupení.
V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – Cardpay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, anebo ji zaslat poštou se žádostí o vrácení vstupného s číslem účtu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou. Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese:
reklamace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Top