ZRUŠENO: DIVADLO POD PALMOVKOU - 3. a 4.6.2013 (Kdyby tisíc klarinetů, CHICAGO)

Vážení zákazníci,

 

jménem Divadla pod Palmovkou si Vás dovolujeme informovat, že z důvodu současné povodňové situace jsou níže uvedená představení zrušena.

V divadle jsou v tuto chvíli zatopené sklepní prostory, všechna důležitá energetická centra jsou mimo provoz. Přístup do celé budovy divadla je uzavřen.!!!

 

3.6.2013 – Kdyby tisíc klarinetů

4.6.2013 – CHICAGO

 

Následujícím způsobem můžete zažádat o vrácení vstupného:

Po předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení=zaplacení, a to bez zbytečného odkladu.

V případě, že jste si zakoupili vstupenku přímo prostřednictvím internetu je potřeba požádat o vrácení vstupného přímo centrální kancelář TICKETPORTAL, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.

V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si nárokujete vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz a zaslat vstupenky i vyplněné čestné prohlášení elektronicky.

Vstupné je v případě internetového nákupu vstupenek vraceno návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

 

V případě vstupenek objednaných na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

 

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

TEAM Ticketportal

Top