ZMĚNA TERMÍNU I MÍSTA KONÁNÍ: NA SKOK K MUZIKÁLU PŮVODNĚ 25.5.2013 V KD HRONOVICKÁ

Vážení zákazníci,

 

jménem pořadatele představení NA SKOK K MUZIKÁLU si Vás dovolujeme informovat, že akce se bude konat v novém termínu a jiném místě, než bylo původně plánováno:

 

NOVÝ TERMÍN KONÁNÍ: 5.10.2013 od 18 HODIN

NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ: DŮM KULTURY DUKLA PARDUBICE, Gorkého 2573, 53002 Pardubice

Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není třeba je vyměňovat.
Vzhledem k tomu, že nová cena vstupenky je NIŽŠÍ, bude po předložení vstupenky zákazníkovi vrácen přeplatek v DK Dukla 5.10.2013 přímo pořadatelem akce.
Tento přeplatek nebude možno vyplatit na prodejních místech sítě Ticketportal!

Pokud Vám nebude vyhovovat nový termín akce , pak je možné zažádat o vrácení vstupného po předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení=zaplacení, nejpozději však do 4.10.2013.

V případě, že jste si zakoupili vstupenku přímo prostřednictvím internetu je potřeba požádat o vrácení vstupného přímo centrální kancelář TICKETPORTAL, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.

V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si nárokujete vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz a zaslat vstupenky i vyplněné čestné prohlášení elektronicky.

Vstupné je v případě internetového nákupu vstupenek vraceno návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

 

V případě vstupenek objednaných na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

 

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

TEAM Ticketportal

Top