ZRUŠENO: HORKÝŽE SLÍŽE (SK) 7.5.2013 19:30 Sportovní hala, Kunovice

ZRUŠENO:
Z technických
důvodů bylzrušen koncert HORKÝŽE SLÍŽE (SK),který se měl odehrát v termínu 7. 5. 2013 od 19:30 hod. v místě SPORTOVNÍ HALA, Panská 9, Kunovice.

Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit od čtvrtka 9.5.2013 oproti předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení.
V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – Cardpay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, anebo ji zaslat poštou se žádostí o vrácení vstupného s číslem účtu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou. Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese:
reklamace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Vyjádření pořadatele:

HORKÝŽE SLÍŽE (sk) KONCERT SE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ RUŠÍ !
S lítostí oznamujeme, že koncert skupiny Horkýže slíže se ruší z důvodu nehody kamionu, který převážel aparaturu. Některé technické věci, které jsou nezbytné pro uskutečnění show skupiny se musí nyní opravit, což se bohužel během dne nestihne.
Skupina i management se fanouškům omlouvá a pokusí se někdy v budoucnu tento koncert nahradit. Děkujeme za pochopení !

                                                             Horkýže Slíže a Vichr production (tato zpráva je z pondělního rána)

Vstupenky lze vrátit v místě zakoupení od čtvrtka 9.5.

Top