COCOTTE MINUTE

COCOTTE MINUTE
Special guest: Heidi Janků
Můj čas tour 2013
17. 4. 2013
Lucerna Music Bar, Praha
www.musicbar.cz  www.cocotteminute.org


V LUCERNA MUSIC BARU NASTANE MŮJ ČAS S COCOTTE MINUTE

Cocotte Minute vyrazili na turné a jak už je u téhle kapely zvykem, nezůstaneme ochuzeni o zcela nový zážitek. I tentokrát parta okolo charismatického zpěváka Zellera vnukla do své audiovizuální prezentace téma či poselství. Přijďte se přesvědčit na vlastní uši a oči 17. dubna do pražského Lucerna Music Baru. Jako speciální host s kapelou zazpívá Heidi Janků.

Po Sado Disco tour, které skupina zahájila kontroverzním live show v sexshopu a následně vystupovala na stovkách pódiích v latexových kostýmech,  po loňské tour s naprosto vycizelovaným vizuálem s elegantními obleky a videoprojekcí, sahají tentokrát Cocotte Minute do minulosti. Cover písně Můj čas byl původně nahrán na desku Proti sobě jako funny bonus, jen jedinkrát v historii kapely zazněl live. Na křtu alba. Nyní přichází čas vzkřísit „zombie“ minulosti českého showbyznysu a zavzpomínat na pekelné trio Hložek, Kotvald, Zagorová. Cocotti vám položí otázku. Došli jsme v hudebním vkusu dostatečně daleko? Kapela jde zpátky ke kořenům. Tvrdá muzika, tvrdá show, tvrdá realita. Pouze teď a nikdy víc.

Cocotte Minute opět pojmuli netradičně i samotné zahájení turné - poprvé ve své historii skupina vystoupila a šňůru oficiálně odstartovala 13. března v talkshow! V pořadu hudebního publicisty Honzy Dědka v Paláci Akropolis, kde se toho večera diváci dočkali nejen slovní přestřelky Zellera s moderátorem ale i bizarní live vystoupení celého cocottího souboru. A navíc došlo i na featuring Heidi Janků! Podívat se můžete tady: http://youtu.be/eDauL8NvWlw

Můj čas zazní ve středu 17. dubna v Lucerna Music Baru v energickém pojetí Cocotte Minute spolu s největšími hity kapely. Poté bude už navěky pohřben stejně hluboko jako pekelný originál. Kompletní jízdní řád klubového turné Cocotte Minute sledujte na www.cocotteminute.org.

Video:
http://youtu.be/85bG4Ws2jZ8
http://youtu.be/MJEqrvDdEW4
http://youtu.be/z46aVVhc890


www.cocotteminute.org

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar

Top