CHECKPOINT – Křest CD Svítání

CHECKPOINT – Křest CD Svítání
+ DILATED
+ ENTER

26.března 2013 od 19:00
Lucerna Music Bar

CheckPoint oslaví křtem v Lucerně deváté výročí

Necelé dva roky po uvedení alba Střepy vydává CheckPoint v pořadí třetí CD s názvem Svítání. Tento lyrický název jako by k tvrdší hudbě, kterou kapela produkuje, ani moc nepasoval. Nicméně opak je pravdou. Jak už stejnojmenný singl vydaný v říjnu loňského roku napověděl, CheckPoint je ve svých textech hodně abstraktní, ale přitom úderný a nevyhýbá se ani složitějším myšlenkám. To v sobě spojuje právě skladba Svítání věnovaná Janu Palachovi.

Jak to už u této pražské formace bývá, její tvrdost je dána spíše koncertní energií a naléhavostí než nadbytečným vokálním řvem. Jak CheckPoint sám uvádí, nové album má být ještě melodičtější než dosavadní tvorba a přitom zároveň o nic měkčí.  Pojďme se tedy přesvědčit 26.března do Lucerna Music Baru, do jaké míry se to také povede.

 
CheckPoint oslaví březnovým křtem deváté narozeniny

www.facebook.com/CheckPointCZ

Spolu s kapelou CheckPoint vystoupí také pražští Dilated a královehradečtí Enter. Dilated hrají od roku 2008 hard-rock až melodický rock a na pražské scéně patří na tomto poli mezi špičku. Jejich doménou je ženský vokál zpěvačky Lucie. Enter je rockovou kapelou z Hradce fungující od roku 2004 a na svém kontě má přes 500 koncertů po celé republice. Za sebou mají úspěšné turné s kapelou UDG.
_________________________
CHECKPOINT – Křest CD Svítání
+ DILATED
+ ENTER

26.března 2013 od 19:00
Lucerna Music Bar
_________________________

Top