Lenka Dusilová a BAROMANTIKA

Lenka Dusilová a BAROMANTIKA

BAROMANTIKA V LUCERNĚ

Kapela BAROMANTIKA s Lenkou Dusilovou přichází s novým videoklipem k písni SMILUJE,  který vznikl v produkci společnosti VICE, v režii Tomáše Zilvara a je první vlaštovkou chystaného živého záznamu koncertu kapely, který se natáčel na podzim loňského roku v klubu Café V lese.

Tento klip bude představen na pražském koncertě v Lucerna Music Baru v úterý 9. dubna 2013. Tam také mohou příznivci Lenky Dusilové a Baromantky slyšet kromě jejich několikanásobně kritiky i posluchači oceněného eponymního alba i nové hudební nálady z alba příštího.

"V lednu jsme s Baromantikou zažili nový impuls díky speciálnímu koncertu v Nové Syntéze konanému u příležitosti miliontých padesátých globálních narozenin umění, pro který jsme vytvořili nové hudební nálady a potvrdili si tak náš společný autorský rukopis. Máme radost z této kontinuity a těšíme se, že kromě skladeb z alba Baromantika a ochutnávky z živáku v Café V lese máme možnost zahrát tyto klubající se nálady, které ještě neznáte," říká Lenka Dusilová.

Jako předkapela Baromantiky se představí 12-ti členný ansámbl Prague Modern Young.

Kompletní DVD záznam koncertu z Café V lese se kapela chystá vydat ještě letos na podzim, kdy vyrazí na dalších několik koncertů doma i v zahraničí, v říjnu  Baromantika zahraje na Waves Wienna festivalu v Rakousku.

Lenka Dusilová spolu se SPITFIRE COMPANY vyrazí v létě také na Edinburgh Festival Fringe /4.-23.8.2013/, kde budou společně prezentovat Českou sezónu celkem na 16-ti představeních. www.spitfirecompany.cz

Smiluje ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=-pBQo86mF9E od pátku 22.3., dříve exkluzivně na Stream.cz s podporou Seznam.cz

Fotografie ke stažení /autor Bet Orten /:  http://www.uschovna.cz/zasilka/L8W92GH2HPFFM554-4H8?extended=1

Vizuál ke koncertu ke stažení /autor Michal Ožibko /: http://www.uschovna.cz/zasilka/M0D8NE3R4AAEWKI8-88I¨

BAROMANTIKA koncerty
9.4. Praha, Lucerna Music Bar
15.4. Havlíčkův Brod, KD Ostrov
26.4. Rychlebské hory, Superflow
16.5. Litoměřice, KD 17.5. Vrchlabí
29.5. Český pivní festival, Praha Výstaviště
1.6.   Zlín 7.6.   Praha, Habrovka
14.6. Nový Bor
22.6. Šternberk
22.6. Jihlava
29.6. Lipno nad Vltavou
19.7. Buchlovice, Amfiteátr Zámku Buchlovice
3.-5.10. Wienna, Waves of Wienna
 

Top