ZMĚNA: Pygmalion 28.2. a 2.3. v ND Moravskoslezském

Z důvodu nemoci v činoherním souboru se hraje ve čtvrtek 28. 2. 2013 v 18.30 hodin sk. ZP 3 místo činohry Pygmalion činohra JAK DŮLEŽITÉ JE MÍT, v sobotu dne 2. března 2013 se nehraje Pygmalion, ale činohra „KUŘAČKY“ v 18.30 hodin, abo sk. X.

Vstupenky zůstávají v platnosti, v případě nezájmu o náhradní přestavení se vstupné vrací v místě zakoupení=zaplacení vstupenek.

V případě, že si zákazníci zakoupili vstupenku prostřednictvím internetu je potřeba vrátit originál vstupenky přímo v centrální kanceláři Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu. V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si nárokujete vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.
Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz a zaslat vstupenky i čestné prohlášení emailem.
Vstupné je v případě nákupu vstupenek po internetu vraceno na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.
V případě vstupenek obdržených na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.
Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.
TEAM Ticketportal

Top