ZMĚNA: Život na třikrát 10.2. v Divadle Bolka Polívky Brno na Malé manželské zločiny

V Divadle Bolka Polivky Brno je změna programu v neděli 10. února, z důvodu nemoci pana Kňažka, uvedeme misto plánovaného představeni "Život na trikrát" činohru "Malé manželské zločiny". Vstupenky zůstávají v platnosti. Samozřejmě je i možné je vrátit v místě zakoupení = zaplacení vstupenek do 28.2.2013.

V případě, že szákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.
Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz a zaslat vstupenky i čestné prohlášení emailem.
Vstupné je v případě nákupu vstupenek po internetu vraceno na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.
V případě vstupenek obdržených na dobírku, je potřeba vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.
Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Top