ZMĚNA: Východočeské divadlo Pardubice - 14.1.2013 a 16.1.2013

Vážení zákazníci,

 

Východočeské divadlo nás informovalo o následujících změnách:

V pondělí 14. 1. 2013 odehrají ve Východočeském divadle Pardubice od 19.00 hodin místo původně plánovaného Snu noci svatojánské muzikál Zpívání v dešti a ve středu 16. 1. 2013 místo Snu noci svatojánské představení Blbec k večeři.

Vstupenky je možné vrátit v místě jejich zakoupení=zakoupení.

V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – CardPay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 110 00, anebo ji zaslat poštou na tutéž adresu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou.

Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese: reklamace@ticketportal.cz.

Vstupné je v případě nákupu vstupenek po internetu vraceno na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.

V případě vstupenek obdržených na dobírku, musí zákazník vrátit originál vstupenky osobně či poštou též na adresu centrály, do průvodního dopisu je však potřeba napsat číslo účtu, na který bude vstupné zasláno zpět.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Top