STO ZVÍŘAT

STO ZVÍŘAT
Turné Hraju na klavír v bordelu 2013
24. 1. 2013
Lucerna Music Bar, Praha
www.musicbar.cz  www.stozvirat.cz

STO ZVÍŘAT ODSTARTUJE JARNÍ ČÁST TURNÉ V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU

Skupina Sto zvířat vydala na začátku loňského září už osmé album Hraju na klavír v bordelu. V rámci podzimního promo turné odehrála kapela 24 koncertů po celé republice. Ve čtvrtek 24. ledna odstartuje jarní pokračování úspěšné zvířecí šňůry v pražském Lucerna Music Baru, kde Sto zvířat v současné sestavě ještě nikdy nevystupovalo a vrací se sem po dlouhých 10 letech!

Více jak 7000 diváků, kteří navštívili podzimní klubové turné, čekalo kompletní  čtrnácti písňové menu doplněné o lety prověřené hit jako Nikdy nic nebylo, Nejkratší cesta, Dáma s čápem či Škola, podávané jako dezert. Jako vždy i tentokrát Zvířata přišla s velkolepě pojatou scénou, která evokuje atmosféru nepříliš prosperujícího hotýlku s nevalnou pověstí, s blikajícím neonem, červenými lampičkami a pelichajícími boa.
To vše čeká diváky i na jarním pokračování zvířecího turné, jehož první zastávkou bude Lucerna Music Bar.

Přijďte se podívat a především poslechnout si, jak to odpočatým Zvířatům hraje po krátkém zimním spánku v klubu, kde mimo jiné kapela absolvovala společné koncerty s legendami ska žánru, jako jsou angličtí The Hotknives nebo holandští Mr. Review, v klubu jehož vchod zdobily více jak deset let žlutočerné hlavy, které namaloval zvířecí zpěvák Honza Kalina...

Celkem 30 písní, 10 muzikantů a 100 zvířat. To je turné HRAJU NA KLAVÍR V BORDELU!
Kompletní seznam zastávek najdete na www.stozvirat.cz.

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=esJFsDlXZeU
http://www.youtube.com/watch?v=ozHC-7FViAs

www.stozvirat.cz
www.facebook.com/stozvirat

Top