IMAGINATION FESTIVAL: Ed Rush & Optical, Black Sun Empire a další v Praze!

Legendy Ed Rush & Optical, Black Sun Empire a další v Praze!

Již 19. Října se na pražském Výstavišti Holešovice uskuteční největší drum and bass & harder styles festival, který v posledních letech udeřil na Českou Republiku!  Line up Imagination Festivalu je vskutku masivní. Na dvou scénách vystoupí 25 djů a projektů z celého světa, mezi nimi i legendy jako Ed Rush & Optical, Black Sun Empire, Audio, Sigma, Art Of Fighters, Limewax nebo např. Katharsys.

Imagination Stage představuje:

Po dvou letech budete mít možnost v České Republice vidět legendární Anglickou dvojici, která během patnácti let nejednou pozměnila tvář drum and bassu. Jedná se o zakladatele famózního labelu Virus Recordings – "Ed Rushe s Opticalem", kteří se představí ve společném setu.
Dále dorazí představit své nové album „From The Shadows“, které vychází 15. října, legendární "Black Sun Empire" z Nizozemí! Návštěvníci festivalu se tak stanou víceméně prvními na světě, kdo nové album uslyší. Nové album „Soul Magnet“, které shodou okolností vychází také 15. října přijede představit i fenomenální "Audio".
Tuto vskutku parádní show završí Novozélandští "The Upbeats", kteří jsou zde na evropském turné. Neopomenutelný je i slavný Anglický projekt "Sigma", který se proslavil především spoluprací s gigantickými jmény jako je "Dj Fresh" a jako většina ostatních vystupujících dosáhl se svými klipy např. na serveru youtube milionů zhlédnutí. Start večera zajistí liquidní mág "Technicolour" z Anglie, který pohladí svými klidnými tóny po duši.
Jako slovenský support pak nesmí chybět uznávaný, celosvětově známý producent "B-Complex" a česká stoupající hvězda "Rido". Line up doplní majitel serveru drumandbass.cz "Beast 67" a dvojice "Blofeld & Theya".

Devastator Stage představuje:

Poprvé v historii uvítá Česká Republika legendární hardcore techno projekt "Art Of Fighters", který se proslavil na těch největších elektronických festivalech světa jako Defqon.1 či Tomorrowland. Devastator Stage tak přepisuje dějiny a uvádí do České Republiky harder styles koncept, který zde nemá obdoby.
Další slot obsazuje nejslavnější frenchcorový projekt na světě, Italské duo "The Sickest Squad", které Vás rozemele svými líbivými beaty v ranních hodinách na kousky.
Pozvání přijal i nekompromisního král temnot a ikona světových Therapy Sessions, Ukrajinsko-Nizozemský projekt "Limewax". Nebude chybět ani špička Francouzského tvrdého drum and bassu, projekt "Katharsys".
Start večera, co se zahraničních hvězd týče, bude mít v režii proslulý Německý neuro projekt "Neonlight". Naopak jeho konec završí absolutní odyseou taktéž Německý industrial / speedcore projekt "Igoa aka Stan Grewzell live". Bude to tak vůbec poprvé, co indoorový festival v České Republice něco obdobného zažije.
Jako český support nesmí chybět domácí hardcore techno špička "Hungry Beats". Doplní jej talentovaní neurofunkoví producenti "Computerartist" ve společném setu s "Qo". Na stagi se také objeví majitel Therapy Sessions CZ "Hanzall" v setu spolu s moravským temným mágem "Gasmaskem 71". Do posledního slotu se můžete dostat i Vy, jelikož Imagination Festival o něj vyhlásil Dj contest.

Tak nezapomeňte, již 19. října na Výstavišti Holešovice v Praze! Předprodej je spuštěn v síti Ticketportal, limitované edice lístků jsou již vyprodány.

Oficiální fb stránka:
https://www.facebook.com/Imaginationfestival
Oficiální fb událost:
https://www.facebook.com/events/390260227705482/
Více informací k festivalu a předprodeji:
www.imaginationfestival.cz
Top