ZRUŠENO: BEATSTEAKS (DE) 31.8.2012 MeetFactory, Praha

ZRUŠENO: Z vážných zdravotních důvodů byl naneštěstí na poslední chvíli zrušen téměř vyprodaný koncert skupiny BEATSTEAKS (DE) v termínu 31.8.2012 20:30, MeetFactory, Ke Sklárně 15, Praha 5. Tragická událost, která skupinu nečekaně postihla vylučuje eventuální náhradní vystouepní v blízkém termínu, byť o novém koncertu pořadatelé s managementem skupiny jednají.

Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit oproti předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení.
V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – Cardpay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, anebo ji zaslat poštou se žádostí o vrácení vstupného s číslem účtu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou. Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese:
reklamace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

The statement of band's management:
Unfortunately, tomorrow's Beatsteaks gig has been cancelled due to the band's drummer accident. You can return the tickets at the point of purchase. We are sorry for any inconvenience, we'll do our best to arrange a new date as soon as possible. Until then, we wish the best to Thomas. Here's an official statement from the band's management:

 

Due to a severe accident the drummer of the band, Thomas, had yesterday, tha band has to cancell all shows. Thomas is still in hospital, in the intensive care unit.

 

Top