ZMĚNA: SÁZAVAFEST 2012 - Kaiser Chiefs a Skindred nepřijedou!

Kaiser

Po ročních přípravách dvanáctého ročníku multikulturního festivalu Sázavafest, který letos proběhne v termínu 2. – 5. srpna v Benešově u Prahy, jsme nuceni upravit festivalový program. Hlavním a jediným důvodem je nepříznivá situace v oblasti sponzoringu a s tím související nedostatek finančních prostředků.
 

„Abychom s jistotou uspořádali letošní ročník Sázavafestu a nezadlužili další ročníky festivalu, rozhodli jsme se na poslední chvíli zrušit vystoupení rockové kapely Kaiser Chiefs. Současně jsme ze zahraniční agentury obdrželi informaci, že do Benešova nedorazí ani kapela Skindred. Je to poprvé ve dvanáctileté historii, kdy jsme nuceni s ohledem na dodržení veškerých finančních závazků spojených s festivalem program částečně změnit.Rozhodnutí o doplnění festivalu o adekvátní náhradu skupiny Skindred bude známé do 31. července." prohlásil Pavel Kloupar, ředitel a dramaturg festivalu.

„Všem příznivcům obou kapel se omlouváme a jako kompenzaci nabízíme výměnu letošní vstupenky na našem infostánku uvnitř areálu Zelený ostrov za dvěstěkorunovou slevu na vstupenku Sázavafestu v roce 2013“, dodává Kloupar.
 
Pevně věříme, že i přes výše zmíněnou skutečnost si každý fanoušek Sázavafestu najde v line-upu to své a společně opět zažijeme příjemnou festivalovou pohodovou atmosféru uprostřed léta.
 
Více o celém programu viz Line-up

Top