ZRUŠENO: COOLFEST: INEKAFE (SK) 28.7.2012 15:00 Pod zámkem, Břeclav

ZRUŠENO:Z technických důvodů se ruší festival COOLFEST: INEKAFE (SK)v termínu 28.7.2012 15:00, v areálu Pod zámkem, Břeclav.

Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit oproti předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení od pondělí 9.7.2012.
V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – Cardpay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, anebo ji zaslat poštou se žádostí o vrácení vstupného s číslem účtu.
V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou. Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese:
reklamace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Vyjádření pořadatele:

Festival Coolfest Břeclav 28.7. 2012 ZRUŠENÝ !!!
S politováním Vám oznamujeme, že z důvodů odstoupení hlavního partnera a technických komplikací musíme zrušit festival Coolfest 2012 v Břeclavi. Vstupenky zakoupené na tuto akci můžete vracet v předprodejích kde byly zakoupeny . Vracení lístků začne od pondělí 9.7.2012 .

Děkujeme za pochopení.

Team Coolfestu

Top