ZRUŠENO-CANCELED: PRAGUE CITY FESTIVAL 29.-30.6.2012

Vážení zákazníci, před malou chvílí vyšlo oficiální oznámení pořadatele Prague City Festivalu, na jehož základě se letošní ročník RUŠÍ.

http://cityfestival.cz/cs/novinky/52-zpravy/275-prague-city-festival-se-neuskutecni

"V Praze dne 15.6.2012:

S hlubokou lítostí jsme nuceni oznámit, že druhý ročník Prague City Festivalu, který se měl konat
29. - 30. 6. na pražském Výstavišti, se neuskuteční.
Nenadálý a šokující výpadek zásadního množství důvodně očekávaných finančních prostředků nám znemožnil festival realizovat v plném rozsahu. I přes nadlidskou snahu jsme uspokojující řešení, které by festival v jeho původně plánované podobě zachránilo, nenašli.

Redukovat program na jeden den, slevovat z technického zajištění festivalu či ubírat z čehokoliv, co bylo návštěvníkům slíbeno a za co si zaplatili, jsme vyhodnotili jako nepřípustné. Proto jsme se dnes rozhodli,
i za cenu těžkých ztrát, celý festival odvolat.

Všem fanouškům a umělcům se omlouváme a plně sdílíme jejich rozčarování z dané situace.

Vstupné ze sítí Tickets.de a Eventim bude návštěvníkům vráceno v místě, kde si vstupenku zakoupili. Podrobnosti vrácení vstupného v síti Ticketportal budou známy v průběhu následujících sedmi pracovních dnů.

Ředitel festivalu Borek Jiřík"

Vážení zákazníci, v průběhu následujcícíh dnů sledujte, prosím, naše webové stránky, kde Vás budeme informovat o způsobu vracení vstupného prostřednictvím naší prodejní sítě.

Děkujeme všem za pochopení.

TEAM Ticketportal

 

WE ARE VERY SORRY TO ANNOUNCE THAT PRAGUE CITY FESTIVAL WILL NOT HAPPEN

Dear customers, please pay attention to this announcement, that was published few minutes ago on the oficial Prageu City Festival 2012:

"With our deepest regrets we are forced to announce that Prague City Festival will not take place due to immediate and unexpected drop of funds which we had to faceand despite all attempts to save the event, we have not find any. Tickets bought at Tickets.de and Eventim chain are refunded at the place of purchase.Returns for tickets bought in Ticketportal network will be advised within next 7 working days."

Dear customers, please, watch our website, since we will continously bring new information.

Thank you for your understanding,

Your TEAM Ticketportal

Top