PAUL VAN DYK JE ZPĚT! - PRAKTICKÉ INFO

PAUL VAN DYK -EVOLUTION WORLD TOUR 2012
29.6.2012 BOBYCENTRUM, Sportovní 2a, Brno
start : 18:00 / konec : 06:00

Vstupenky na PAUL VAN DYK - EVOLUTION WORLD TOUR 2012   zde
EXKLUZIVNĚ V SÍTI TICKETPORTAL!

Tak raději ještě jednou, praktické informace - k příjezdu Paula van Dyka a akci Citadela, 29.6.! A pozor, tento večer budé také odtajněn koncept a vizuál další Citadely, která proběhne také v Bobycentru, a to příští rok!

Již tento pátek 29. června se do brněnského Bobycentra vrací legendární Citadela, na které vystoupí Paul van Dyk. Celá akce ale nabídne kromě hlavního pódia také druhou techno stage, luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, klimatizaci a zvýšenou obsluhu šaten v případě děště pro rychlejší odbavení. Čtěte níže..
Vlastníci vstupenek, výherci, akreditace
Majitelé vstupenek z předprodeje, stejně jako výherci soutěží a akreditovaní, budou vstupovat hlavním vchodem (3 koridory). Tam bude také probíhat prodej vstupenek na místě. Zadním vchodem (únikový východ) bude umožněn vstup pouze djům a produkci.
Brány Bobycentra se otevřou v 18:00 a úderem této hodiny začne hudební produkce hlavního pódia. Druhá stage začíná v 19:00, viz. lineup níže.

Doprava
Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Štefánikova, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.Vstupenky a prodej na místě
Základní i VIP a VIP Deluxe vstupenky jsou stále v prodeji V sítI Ticketportal, ale již v omezeném množství. Základní a VIP Deluxe budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 899 Kč (35 eur), VIP Deluxe za 2499 Kč (100 eur), tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu, možnost opakovaného odcházení z Bobycentra a další výhody, viz. níže.
Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK.

Základní vstupenka - 35 eur / Ticketportal nyní 899,- Kč
VIP Deluxe vstupenka - 100 eur / Ticketportal nyní 2.499,- Kč

Kontrola pravosti vstupenek
Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.Rozdělení zón VIP a VIP Deluxe
VIP Deluxe zóna
- se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)
- tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP Deluxe stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) využít neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů
- pro VIP Deluxe návštěvníky jsou k dispozici též soukromé toalety, které jsou umístěny vlevo za hlavní pokladnou. VIP Deluxe mohou také navštěvovat VIP toalety, které jsou umístěny vpravo za hlavní pokladnou
- opakované opouštění Bobycentra je pro VIP Deluxe povoleno
- VIP Deluxe může navštěvovat VIP galerii vpravo (při pohledu na taneční parket)
- z VIP Deluxe zóny je přísný zákaz vynášení nápojů

VIP zóna
- se nachází na pravé galerii (při pohledu na taneční parket)
- tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) neomezeně nakupovat nápoje
- pro VIP návštěvníky jsou k dispozici též soukromé toalety, které jsou umístěny vpravo za hlavní pokladnou.
- opakované opouštění Bobycentra je pro VIP zakázáno
- VIP nemohou navštěvovat VIP Deluxe galerii vlevo (při pohledu na taneční parket)
- z VIP zóny není zakázánou vynášení zakoupených nápojů

Speciální zóna pro všechny
- se nachází v poslední částí levé galerie VIP Deluxe (při pohledu na taneční parket)
- do této zóny mají přístup všichni návštěvníci, bez ohledu na druh vstupenky
- tato zóna obsahuje vynikající zázemí a slouží také pro kouření cigaret

Šatny
Dostatečná kapacita bude zajištěna, šatny jsou umístěny ihned za hlavním vchodem.

Bary
V Bobycentru budou otevřeny všechny místní bary + budou postaveny extra Red Bull a Heineken bary. Na levém balkóně (z pohledu návštěvníka na pódium), bude postavena sekce VIP Deluxe, pro majitele vstupenek VIP Deluxe. Levá galerie je rozdělena na VIP Deluxe a zábavnou zónu pro všechny druhy vstupenek. Pravý balkón je určen pro vstupenky VIP, kde budou také postaveny speciální bary s kompletním sortimentem. Na Citadele také budou speciální bary s míchanými nápoji všeho druhu.Sortiment
Heineken - pivo
Red Bull
Finlandia Vodka
Finlandia Cranberry
Finlandia Blackcurrant
Bacardi Superior
Bacardi Oakheart
El Jimador Blanco
El Jimador Reposado
Jack Daniel’s
Pepsi
Lipton Ice tea
Toma orange juice
Tonic
Mirinda
7UP
Goccia voda

Bary s michanými nápoji a další stánky

Technika Citadela
Na hlavním pódiu bude použita zvuková souprava L´Acoustic K1, druhé pódium L´Acoustic dV-DOSC.
Stage Paula van Dyka bude dále obsahovat velkoplošné LED panely, na kterých bude VJ sety prezentovat uskupení Cube Vision (znáte např. z Apokalypsy). Na hlavním pódiu budou také 3 plnobarevné lasery a speciální videoprojekce na dekoraci celé akce. Celá stage bude nasvícena jak světelným parkem Bobycentra, tak externím osvětlením.

Opuštění prostoru
Během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované.
Výjimku tvoří majitelé VIP Deluxe vstupenky, kteří mají neomezený pohyb.

Foto & video
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).Osobní prohlídka, kontrola totožnosti
Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla.

Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu. Bezpečí na akci zajišťuje profesionální společnost Čechymen.

Toalety
Bobycentrum nabízí dostatek nadstandartních toalet, které jsou k dispozici zdarma.

Úklidová četa
Na Citadele bude 8mi členná NON-STOP úklidová četa, která se bude starat o provozní nepořádek jako je úklid stolečků, toalet a okolí tanečního parketu. Prosíme i tak, o zásady slušného chování.

Propagace jiných akcí
Na Paul van Dykové Citadele budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Kouření
Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zónu na levé galerii!
Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby.

Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

Timetable

HEINEKEN MAIN STAGE
18:00 - 20:00 Elio
20:00 - 21:30 Duncan Grey
21:30 - 23:00 Beatnut
23:00 - 01:00 Burian & Burian
01:00 - 04:00 Paul van Dyk
04:00 - 06:00 Lucca

APOKALYPSA MAYAN CIDE STAGE
19:00 - 20:00 Ecco Rox (DE)
20:00 - 21:00 Pedro
21:00 - 22:30 Upgrade
22:30 - 00:00 Nois
00:00 - 01:30 Spiriakos
01:30 - 03:00 Steen & The Keeper
03:00 - 04:30 Scorn
04:30 - 06:00 Cmeen

Afterparty
Po skončení Citadely dále pokračujeme v brněnském klubu Perpetuum, Rooseveltova 9, kde zahrají Javas, Upgrade, Skais či Phil Albedo. Vstupné je 50 CZK.

Přejeme příjemnou zábavu na Citadele, která se v čele s Paulem van Dykem vrací ve velké parádě do Bobycentra! A pozor, další díl Citadely proběhne 22.2.2013, také v Bobycentru a předprodej začíná 16. června, exkluzivně v předprodejní síti Tickerportal. Zde budete moct zakoupit vstupenky již od 299,-!

Vstupenky na PAUL VAN DYK - EVOLUTION WORLD TOUR 2012   zde
EXKLUZIVNĚ V SÍTI TICKETPORTAL!   

Top