WELCOME TO THE PARTY! - KDO SI ZAHRAJE S MAD MARKEM?

NEJŽHAVĚJŠÍ TANEČNÍ PÁRTY ODSTARTUJE PRÁZDNINY 2012!!!
TIPSPORT ARENA (HC Sparta Praha), Praha 7
30.6.12 20:00 (So)
KDO SI ZAHRAJE S MAD MARKEM a TOMEM BOXEREM &  MORENOU?

Vstupenky na WELCOME TO THE PARTY!   zde
EXKLUZIVNĚ V SÍTI TICKETPORTAL

Na úvod letních prázdnin 2012 zavítají do Prahy celosvětově známí DJ´s a producenti MAD MARK a TOM BOXER & MORENA.
Těšte se na jejich premiérové vystoupení v Tipsport Aréně v Praze a v České republice vůbec! Takhle žhavou noc Praha ještě nezažila. Roztančete s námi celou Tipsport Arénu!

KDO DALŠÍ SE NA TÉTO NEJVĚTŠÍ DANCE PÁRTY NABITÉ ELEKTRONICKOU HUDBOU NA STARTU LÉTA PŘEDSTAVÍ?

DJ Sterbinszky - z Maďarska si prodlouží svou tour přes Bratislavu do Prahy, kde si o den dříve zahraje společně s Tiëstom. Tento vynikající DJ je dlouholetým kamarádem naší české Djane Very Patt. Společně si zahrají již potřetí! Do společné "DJ trojky" si Vera Patt pozvala MC Stephena Davise z Velké Británie a premiérově zde představí nový singl Welcome To The Party!

Djane LaddyM
- neustále usměvavá královna slovenské DJ scény  společně se svým parťákem Charliem Clubberem, majitelem Charlie & Clubbers Community a labelu Le Grande House nasadí laťku velmi vysoko ve stylu electro - progressive.

MC Dinero ft. Slavik DJ - slovenští energičtí tahouni MC Dinero ft. Slavik DJ (ano, opravdu je to ten populární a nekompromisní porotce z "Československo má talent") oživí nabitý večer speciálním setíkem ve stylu francouzského funk a hip hopu.

Royal Elements - tato mladá rumunská a velmi populární DJ producentská dvojka vás roztančí svými dance, house a progressive peckami!

Rodion Nikitin, Music Editor and Official Dj of GEOMETRIA.RU/PRAGUE

Dj Justice Vendetta , Official Dj of GEOMETRIA.RU/PRAGUE

K TÉTO PARTIČCE SE PŘIPOJÍ I DOMÁCÍ DJ SCÉNA!

DJ Lafayette
- světovým hraním protřelý kladenský DJ, producent a promotér oblíbených párty ve vyhlášených českých klubech vás rozhodně nenechá v poklidu postávat, rozbalí to na vás se svým electro a progressive house.

Djane MeryEn - o této vycházející hvězdičce české DJ scény jistě ještě mnoho uslyšíme. I přes své mládí si již stihla zahrát po boku věhlasného Tiësta na Trancefusion.

Dj Magix.L & Jarek Šimek - zbrusu nová DJ dvojka, která též produkuje  a chystá se prosadit na poli DJ scény s vlastní produkcí. Rozehřejí vás a dostanou do správné nálady už na samém počátku!

Raffael De La Rue - nadějný DJ a nejmladší účinkující je již nyní idolem všech slečen, které se rvou o jeho přízeň. Může se pochlubit spoluprací s největšími kluby v celé naší republice.

WARM UP: 
MISTA
- mladá slovenská sexy zpěvačka působící v Česku aktuálně válcuje rádia se svými hity Rock It! (United) a  Never Hide, a to nejen na tuzemské scéně, ale také v Německu, Slovensku, Belgii a Rumunsku. Na párty Mista představí letní singl Cash Out, který pro ni napsal Marius Moga ze skupiny MORANDI. Rozhodně si nenechte ujít její show s taneční skupinou YEMI A.D. Dostanou vás do pořádného varu!
www.mistamusic.com
http://www.youtube.com/watch?v=I5ST3m88Vkk&ob=av2n
http://www.youtube.com/watch?v=dISqUHKvmQM

JULIA STAR - nejmladší, teprve 15letá, nadějná zpěvačka s nádherným sametovým hlasem se už moc těší na "svého porotce"‘ z ČSMT Jaro Slávika. Dorazí ze Švýcarska, kde její "hvězda" stále stoupá, a to po boku velmi známého producenta od DJ Bobo – Urse Wiesendangera, se kterým právě dokončují její debutové album!
http://www.youtube.com/watch?v=27XS5mBFWT4
http://www.julia-star.com/

Vstupenky na WELCOME TO THE PARTY!   zde

Top