ZRUŠENO: WANASTOWI VJECY 14.4.2012 KV Arena, Karlovy Vary

ZRUŠENO: Z technických a organizačních důvodu byl zrušen koncert WANASTOWI VJECY: Letíme na Wenuši Turné 2012 v termínu 12. 4. 2012 20:00, KV Arena, Karlovy Vary.

Nárok na vrácení vstupného lze uplatnit oproti předložení platné vstupenky v místě jejího zakoupení. Zakoupené vstupenky je také možné vyměnit v místě jejich zakoupení na koncerty skupiny Wanastowi Vjecy v rámci turné 3.4.2012 v Plzni nebo 10.4.2012 v Ústí nad Labem podle výběru zákazníka.    
V případě, že si zákazník zakoupil vstupenku prostřednictvím internetu – Cardpay – musí originál vstupenky vrátit přímo na centrále Ticketportal, Politických vězňů 15, Praha 1, 11000, anebo ji zaslat poštou se žádostí o vrácení vstupného s číslem účtu. V případě vstupenek vytištěných formou HOMEticket je potřeba současně zaslat či na místě vyplnit i čestné prohlášení, že si zákazník nárokuje vrácení peněz za předmětné představení jen jednou. Při vracení vstupenek vytištěných formou HOMEticket je možné kontaktovat centrálu sítě Ticketportal i na e-mailové adrese:
reklamace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Top