APOKALYPSA 35 / DALŠÍM JMÉNEM JE DAVID MOLEON

ANO! !!! JIŽ DNES MŮŽETE ZAKOUPIT VSTUPENKY
NA DALŠÍ ROČNÍK APOKALYPSY !!!
APOKALYPSA 35 SE ODEHRAJE 30. LISTOPADU 2012
OPĚT NA BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI!!
!Bližší info a vstupenky na APOKALYPSA 35   zde


DAVID MOLEON - DALŠÍ ZAHRANIČNÍ JMÉNO APOKALYPSY 35!

Po jménech jako Klaudia Gawlasči brazilském live projektu Underdogz, Apokalypsa s pořadovým číslem 35, tasí další jméno, které potěší všechny fanoušky pořádně rozjetého techna.

30. listopadu vystoupí v pavilonu P na brněnském výstavišti

DAVID MOLEON!Díky svým DJským schopnostem ho mnozí přirovnávají k Cristianu Varelovi či Benu Simsovi, tento Španěl však posunul laťku Djingu ještě o stupeň výš a v kombinaci s horkou jižanskou krví prezentuje lidem takové techno, po kterém jsou hladoví všichni ti, kteří se chtějí bavit na plné obrátky! Energie, našlápnuté desky, skvělá technika mixu a charisma vyzařující všude okolo - to je David Moleon.

Apokalypsa 35 také prozrazuje základní koncept tohoto kulatého dílu - celá noc bude odkazovat na proroctví, které nám zde zachovala starobylá Mayská civilizace. Přesně 21 dní po Apokalypse totiž dochází, dle Mayského kalendáře, ke konci jedné epochy, což mnozí označují jako konec světa. Těšte se proto na doslova apokalyptické dekorace, VJskou show a speciálně upravené podium, které vás přenese do nukleární zimy.

Vstupenky jsou nyní za cenu 499 Kč. VIP vstupenky, které jsou pouze v omezeném množství, zakoupíte za 999 Kč. Upozorňujeme, že vstupné se bude postupně, nečekaně a nepravidelně zvyšovat!

Video David Moleon
http://www.youtube.com/watch?v=DeO5BLX_Q9M
Video Klaudia Gawlas
http://www.youtube.com/watch?v=zDzTXZ3xu3E
Video Underdogz 
http://www.youtube.com/watch?v=3EgpvwW9OHQ

Bližší info a vstupenky na APOKALYPSA 35   zde
Top