PAUL VAN DYK VRACÍ CITADELU DO BOBYCENTRA!

PAUL VAN DYK
Bobycentrum, Sportovní 2a, Brno
15.6.2012
start : 18:00 / konec : 06:00

Vstupenky na PAUL VAN DYK - EVOLUTION WORLD TOUR 2012   zde
EXKLUZIVNĚ V SÍTI TICKETPORTAL!

Jeden z nejslavnějších DJs světa, hudební producent,  remixér a šéf vydavatelství Vandit  - Paul van Dyk - se vrací do České republiky!
Po dvou letech se vrací sympaťák z Německa na místo činu a potěší příznivce kvalitní elektronické hudby vystoupením na brněnské Citadele v pátek 15.6.2012. Tato party má za sebou bohatou minulost, přičemž za své obnovené existence od roku 2009 hostila např. ikonu elektroniky Svena Vätha nebo skokana v žebříčku DJmag Deadmau5.


S Paul van Dykem se Citadela vrací do Bobycentra! 
Touto zprávou asi potěšíme všechny, kdo s Citadelou vyrůstali. Party s Paul van Dykem proběhne 15. června v Bobycentru - v prostorách, kde to všechno začalo.
A tamtéž se bude konat i další díl Citadely, která je naplánována na 22. března 2013. Pokud vám tedy chyběla atmosféra původního místa, dvě nebližší akce ji nabídnou v podobě, jakou máte nejraději.

Samotného Paul van Dyka, který loni v prosinci oslavil 40. narozeniny, není nutné dlouze představovat. Na taneční scéně působí již přes 20 let, na svém kontě má 5 studiových alb, 2 remixová alba, 10 kompilací a přes 30 singlů, z nichž řada se stala masivními hity. Kdo by neznal skladby Pumpin, Emergency, Beautiful Place, Forbidden Fruit, Words, For An Angel, Another Way, We Are Alive, Nothing But You, Time Of Our Lives, Crush, Other Side, White Lies či Let Go.

Mohlo by se zdát, že jeho hudbu jste mohli slyšet pouze z rádia či na party, ale není tomu tak. Jeho produkce zazněla i ve filmech (za hudbu k filmu Zurdo dokonce získal prestižní Ariel Award), ve videohrách a také v reklamních spotech Motoroly, HBO nebo Jeep. Zatímco řada jeho kolegů je pověstná spíše pro své večírkové excesy, Paul je známý jako jeden z nejvíce pracovitých umělců. Jeho turné napříč všemi kontinenty jsou pravidelně vyprodána, vystupuje na všech nejdůležitějších festivalech. Kromě toho každý čtvrtek večer vysílá vlastní rozhlasovou show Vonyc Sessions. Kdybychom zde měli jmenovat všechna ocenění, jejichž je držitelem, byli bychom tu pěkně dlouho.  Za zmínku ale jistě stojí, že celých 13 let, což je větší část jeho kariéry, se umísťuje v Top 10 nejlepších DJs planety v anketě britského časopisu DJMag.

Kromě tradičně nabitého programu vystoupení však bylo okolo Paula v uplynulém roce přeci jen neobvykle ticho ve srovnání s předchozími roky, nicméně důvod je zcela prozaický: příprava nového alba Evolution, které spatřilo světlo světa 20.března 2012. S vydáním alba souvisí také celosvětová tour a v rámci tour i nová živá show. "Práce na mém novém albu byl vzrušující a někdy také vyčerpávající proces," říká Paul, "řadu skladeb jsem vytvořil během svých cest, takže jsou inspirovány mými vystoupeními a cestováním. Vše, co zažívám nebo se naučím, ovlivňuje mě i můj hudební vývoj."

Zastávka Evolution World Tour v Brně 15. 6. přiveze opravdu velkolepou, precizně připravenou show. Paula bude doprovázet celý tým techniků, který zajišťuje každé z vystoupení v rámci turné. "Hudba, design stage a vizuální efekty jsou přetaveny v ucelený výstup, je to víc než jen DJ gig," říká o show samotný Paul, "technika, kterou na stagei používám, mi umožňuje míchat a měnit zvuk i vizuál, aniž bych ztratil kontakt s publikem. Zkrátka, velmi intenzivní zážitek!"
Ostatně jak to bude vypadat, si můžete udělat představu v tomto videu:
http://www.youtube.com/watch?v=cvaMvsG9kuE&feature=related

Vstupenky jsou k dispozici exkluzivně v síti Ticketportal a vybírat můžete z těchto kategorií:
- základní vstupné 699,- /neváhejte, cena se bude zvyšovat/
- VIP 999,- 
- VIP vlastní vchod (hlavní vchod - koridor VIP)
- vlastní WC pouze pro VIP & VIP Deluxe
- vlastní balkón s nejlepším výhledem
- VIP DELUXE 2499,- /pouze 200 ks/
- vlastní vchod (hlavní vchod - koridor VIP DELUXE)
- vlastní balkón s nejlepším výhledem (sedačky)
- vlastní WC pouze pro VIP & VIP Deluxe
- neomezená konzumace alko/nealko
- možnost opakovaného opuštění Bobycentra

Paul van Dyk, ikona elektronické taneční hudby, míří do Brna na párty Citadela v rámci EVOLUTION WORLD TOUR v pátek 15. 6. 2012!
Nezbývá, než dodat: BUĎTE U TOHO!!!

Vstupenky na PAUL VAN DYK - EVOLUTION WORLD TOUR 2012   zde
EXKLUZIVNĚ V SÍTI TICKETPORTAL!

Top