TOI TOI CAMP na BENÁTSKÉ NOCI i v roce 2012!

TOI TOI Camp – nová dimenze ubytování na festivalech.
Novinky v roce 2012 na Benátské noci.

Základní informace
Stejně jako vloni i letos budou návštěvníci festivalu Benátská noc ubytováni v jedinečném velkokapacitním festivalovém městečku - v TOI TOI Campu. Realizuje jej společnost TOI TOI, která pro pohodlí návštěvníků festivalu připraví stanový areál, který na českých festivalech nemá obdoby. Samozřejmostí jsou čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu bude v provozu non-stop. Důležitou informací také je, že celý areál TOI TOI Campu je uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečnostní agenturou.

Výrazná sleva při včasném nákupu
Pokud si ubytování v TOI TOI Campu zakoupíte v první vlně, která právě startuje, ušetříte oproti loňsku až třetinu z původní ceny. Aktuální cena za ubytování na tři noci je 250 CZK. Další novinkou oproti loňsku je jednotná cena za osobu, bez rozdílu zda-li přijedete se stanem nebo jako spolubydlící nebo třeba jen tak pod širák...
Vstupenky do kempu jsou k dostání výhradně v síti Ticketportal a vstupenka je platná pouze společně se vstupenkou na festival. Kapacita kempu je až 7.000 osob. 

Provozní doba
TOI TOI Camp zahájí provoz ve čtvrtek 26.7.2012 ve 14:00 a skončí v neděli 29.7.2012 v 19:00. Po skončení však mohou návštěvníci kempu na místě setrvat až do pondělí, drtivá většina služeb TOI TOI Campu však bude výrazně omezena.

Více informací na:
www.toitoicamp.cz
www.ticketportal.cz  
www.benatskanoc.cz

Vstupenky na festival BENÁTSKÁ NOC 2012 ZDE!

Top