PANTEÓN ROCOCÓ v Rock Café už 21.8.!

Panteón Rococó vtrhnou do Rock Café už 21. srpna

Mexická skupina Panteón Rococó přijede v neděli 21. srpna se svou strhující show do pražského Rock Café. Festival Mighty Sounds srdečně zve všechny příznivce energického ska-latino-punku. Ti by měli využít této jedinečné příležitosti pořádně si zaskákat a užít si žhavou jihoamerickou atmosféru.
Kapela Panteón Rococó je důvěrně známa českým fanouškům, kteří hojně využívají příležitosti zažít jejich skvělé koncerty. Panteón Rococó hráli už na celé řadě českých festivalů včetně třetího ročníku Mighty Sounds a naposledy se u nás ukázali v Praze v KC Vltavská vloni na podzim.
Vstupenky na akci stojí v předprodeji 290,- Kč + poplatky, na místě 350,- Kč a akce startuje ve 20:30. Lístky na koncert PANTEÓN ROCOCÓ je možno pořídit přímo ZDE!

PANTEÓN ROCOCÓ (MEX)
Rock Café, Praha
21. srpna 2011
start: 20:30
vstup: 290,- + poplatky /350,-
www.mightysounds.cz
www.rockcafe.cz

Biografie:
Když v roce 1999 vydali Panteón Rococó v Mexico City svou první desku nazvanou A la izquierda de la tierra, strhla se opravdová vlna nadšení. Pouze za pomoci pouliční a nezávislé distribuce bylo prodáno padesát tisíc kopií. Kapelu od té doby publikum prakticky nepustilo z pódií. Následovalo založení vlastního labelu Real Independencia a další hudební působení zavedlo kapelu do Buenos Aires v Argentině, kde navázala úzké kontakty. Následně vzniká album Tres veces Tres. V té době si kapela už vybudovala svůj svébytný a charakteristický sound a začala také cestovat po celém světě a sbírat příznivce. Z Evropy sklízí největší úspěchy v Německu a později i v České republice. Panteón Rococó za sebou mají celou řadu zajímavých hudebních spoluprací, včetně hraní s jejich idoly Manu Chao, záznamu z koncertu vydaného na DVD a opakované návštěvy evropského kontinentu. Kapela s jasným názorem, zapojená do všemožných hnutí týkajících se zlepšení poměrů v Mexiku, je stejně jako Manu Chao součástí hnutí Radical Mestizo. Panteón Rococó představují energií neuvěřitelně nabitý mix ska, punku, latina, reggae a rocku.

Top