Lucerna Music Bar: BLONDE REDHEAD dnes večer!

Blonde Redhead v souvislosti s právě probíhajícím turné vydávají kolekci remixů a v Praze zahájí jeho evropskou část

Americká kapela Blonde Redhead u příležitosti svého právě probíhajícího turné vydala kolekci remixů skladeb ze svého aktuálního alba Penny Sparkle. Remixy vznikaly během devíti měsíců, které následovaly  po vydání alba v  září minulého roku. Všech šest remixů vzniklo rukou významných hudebníků a umělců. Mezi nimi jsou  s Bon Iver spříznění Gayngs se svou verzí skladby  'Here Sometimes', Becoming Real s jejich novátorským  přístupem  a  minimalistický puls německého Pantha du Prince  - tři různé přístupy k jedné  a téže skladbě. Salem přicházejí s euforickým zatemněním  'Penny Sparkle', zatímco Games ukazují svou lásku k nafouknutému osmdesátkovému  R&B ve skladbě  'My Plants Are Dead'.
Blonde Redhead těmito nahrávkami znovu dokazují svůj geniální talent natahovat svůj sound novými a nezvyklými směry a odhalovat své široké zvukové  a stylové  spektrum nové nekomerční hudby.
Skladby:
1. 'Here Sometimes (Gayngs remix)'
2. 'Here Sometimes (Pantha du Prince remix)'
3. 'Penny Sparkle (Salem remix)'
4. 'Here Sometimes (Becoming Real remix)'
5. 'My Plants Are Dead (Games remix)'
6. 'Love or Prison (Kastellet remix)'

Evropské turné Blond Redhead navazuje na úspěšné severoamerické turné a začíná koncertem v Praze. Koncert se uskuteční 8.srpna v Lucerna Music Baru. Otevřeno bude od 20:00.

Vstupenky jsou na koncert BLONDE REDHEAD ke koupi přímo ZDE!

Více info na:
www.blonde-redhead.com
www.myspace.com/tributeblonderedhead
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Top