CHASE and STATUS LIVE za dva týdny!

Live koncert Chase & Status už za 2 týdny!

Již za dva týdny dorazí vytoužené hvězdy a předvedou v Čechách poprvé svoji koncertní show. Chase & Status, v současnosti maximálně skloňované jméno napříč celou elektronickou scénou, představí v Lucerna Music Baru své album No More Idols i s hostujícími vokalisty.

Drum & bassových projektů, které vylezly s živou muzikou na pódium, a měly se svým počínáním úspěch, není mnoho - v podstatě se dají spočítat na prvních třech prstech ruky. Zatímco éra London Elektricity live trvala jen chvíli, a v Čechách jsme jejich show nikdy neviděli, Pendulum se postupem času změnili v regulérní kytarovou kapelu, která determinovala jejich další směřování.

Chase & Status to jako band rozjeli teprve před dvěma lety, a ihned po startu se stali ozdobou všech velkých festivalů. Kritika nešetřila chválou a jak je patrné z videí, lidé se mohli při jejich performacích doslova zbláznit. Nové turné k albu No More Idols tak přináší velká očekávání, kam Chase & Status svoje živé vystupování posunuli a kterým stylům dají předost: jejich album je totiž multižánrové.

Otázkou zatím stále zůstává, kteří z vokalistů nakonec nastoupí do tour busu a vydají se na evropskou šňůru, jež ve středu 6. dubna zakotví v Lucerna Music Baru. Zárukou kvalitní jízdy bude ale i bubeník Andy Gangadeen s bohatou výbavou; samotní producenti obsluhují klávesy, "hrací skříňky" a Chase to rozhodně umí i s kytarou, jak ukazuje na videu, kde vybrnkává melodii hitu Pieces s Planem B:http://www.youtube.com/watch?v=Cq-hS--nnwk

 


Více informací o události naleznete na www.letitroll.cz/chaseandstatus.html.

Ačkoli je o koncert velký zájem, vstupenky stále ještě seženete v předprodeji Ticketportal za cenu 600 Kč (plus poplatek) přímo ZDE!Před vypuknutím návštěvníky rozehřeje set DJe Akiry, po Chase & Status LIVE mohou poslední zbytky energie uvolnit na dvojku Suki & Bifidus Aktif.

Top