W.A.S.P. (USA)

W.A.S.P. (USA)

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Americká rocková legenda W.A.S.P. se vrací do ČR! Těšte se na speciální koncert v rámci 25. výročí nejúspěšnějšího alba The Crimson Idol!

W.A.S.P jsou živoucí legendou a vedle slavných KISS se řadí k těm kultovním kapelám, na kterých vyrostly a stále ještě rostou celé generace rockerů. W.A.S.P. vznikli v roce 1982 jako jedna z nejtvrdších kapel, které se v té době na americké metalové scéně objevovaly a díky své šokující image, textům a zejména proslulým živým vystoupením se velmi rychle dostali do světového povědomí. Zakladatel a frontman kapely Blackie Lawless byl už rockovým veteránem v době, kdy zakládal W.A.S.P. Kapela se záhy prezentovala svými zuřivě živými koncerty, při kterých Laweless svazuje a týrá polonahé modelky a hází syrové kusy masa do diváků.

Tentokrát to ale bude trochu jiné, W.A.S.P. totiž slaví 25 let od vydání nejúspěšnějšího alba a k této příležitosti vyráží na turné „Re-idolized: The 25th Anniversary of The Crimson Idol“! Tato nahrávka je uznávaná po celém světě a jejího přehrání v plném rozsahu se dočkáte také u nás, a to 24. listopadu ve Sportovní hale v Hluku! A to není vše! První polovinu koncertu budou kromě hitů alba zahrnovat také tři nikdy nevydané písně a druhou polovinu celá kolekce největších hitů vůbec. Nenechte si ujít tento živoucí a stále aktivní americký kult!

Vstupenky si můžete zakoupit na stání před pódiem za 890 Kč nebo na stání za 690 Kč.

Časový harmonogram: 
18:30 otevření sálu
19:30 - 20:00 Gate Crasher
20:30 - 22:30 W.A.S.P.

Galerie

picture W.A.S.P. (USA)

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: W.A.S.P. (USA) 24.11.2017 20:00 Sportovní hala Hluk

ZMĚNA:
Z technických důvodů dochází ke změně začátku koncertu americké metalové skupiny W.A.S.P. (USA) v termínu 24.11.2017, s původním začátkem koncertu od 20:00 hod., a v místě Sportovní hala, Boršická 1313, Hluk

Hala otevře už v 18:30 hod., samotný začátek hudební produkce se posouvá
na 19:30 hod. Datum a místo koncertu zůstávají beze změny. Prosíme, přijďte včas!


Časový harmonogram / Time Schedule
18:30 otevření haly / door open

19:30 - 20:00 support GATE CRASHER
20:30 - 22:30 W.A.S.P. (USA)

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Uhrazené vstupné se nevrací.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top