VINOHRANÍ VE VINIU 2017

VINOHRANÍ VE VINIU 2017

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

5. ROČNÍK HUDEBNÍHO FESTIVALU

VINOHRANÍ VE VINIU 2017 (26.8.2017 Velké Pavlovice)
TUBLATANKA, ČECHOMOR, ALKEHOL a další

Festival “VINOHRANÍ VE VINIU“ opět po roce uzavře prázdninovou festivalovou sezonu již tradičně v jedné z nejkrásnějších jihomoravských lokalit  – ve Velkých Pavlovicích! Čeká na vás line-up nabitý velkými jmény z domácí, ale i slovenské hudební scény a jak se již stalo zvykem, hostit jej bude areál vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice!

Hudební festival Vinohraní letos slaví páté narozeniny a bude to dle tradic festivalu poctivá oslava vína a skvělé hudby. Vinohraní ve Viniu se tak stává čím dál viditelnějším místem na festivalové mapě, kdy předchozí úspěšné ročníky položily základy festivalu, který svou jedinečnou atmosférou přitahuje stále více fanoušků.

I letos se máme opět na co těšit! Je nám obrovskou ctí přivítat jako jednu z hlavních hvězd letošního festivalu legendární ČECHOMOR, který již bezmála 30 let originálně propojuje českou a moravskou lidovou písničku s moderním rockovým projevem. Po čtyřech letech a po obrovském úspěchu na prvním ročníku se vrací na podium Vinohraní nestárnoucí slovenská legenda TUBLATANKA v čele s Maťo Ďurindou. Další peckou je česká rocková stálice ALKEHOL slavící 25 let na scéně. Nováčkem na Vinohraní bude kapela ARTMOSPHERE, která je složena z mladých profesionálních muzikantů tvořících vlastní hudbu.

děti do 120cm zdarma, děti do 12ti let 150,-, dětské vstupné k dispozici až na místě

Více...

Galerie

picture VINOHRANÍ VE VINIU 2017
picture VINOHRANÍ VE VINIU 2017
picture VINOHRANÍ VE VINIU 2017
picture VINOHRANÍ VE VINIU 2017

Na mapě

Top