Therapy Sessions CZ - České Budějovice vol. X

Therapy Sessions CZ - České Budějovice vol. X

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ticketportal.cz in English version

Světoznámá akce Therapy Sessions CZ oslaví 10 let existence ve velkém stylu a pokud vás baví temný a tvrdý drum&bass, nebo prostě máte rádi hudbu, která řeže, musíte být u toho!
Pro všechny Therapy freaks chystáme opravdu brutální lineup čítající 4, respektive 5 zahraničních headlinerů, který bude zárukou nezapomenutelného tanečního šílenství a jako každý rok osloví maniaky ze všech koutů ČR i ze zahraničí. A jak se na správnou oslavu sluší, i tentokrát vyhlašujeme dresscode - "narozeninová zombie párty". Do svých kalendářů si zapište datum: pátek 14. říjen 2016, místo konání: KD Vltava, ČB.
Prvními ohlášenými headlinery jsou maskovaný démon Zardonic z Venezuely a charismatická mamá Therapy Sessions, madam Robyn Chaos osobně!

Další info se postupně objeví na www.therapysessions.cz
POTŘEBUJETE TERAPII!

Vstupenky pořídíte v předprodeji za 275,- Kč, v prodeji je také velmi limitovaný počet vstupenek VIP zajišťující přístup do VIP zóny na balkoně, welcome drink a originální dárek u vstupu.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal
a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
vstupenky na stání / bezbariérový přístup NE / Sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku.

-TH-

Na mapě

Top quest.Url.ToString().Contains("iframe")) {