THE HORRORS / UK

THE HORRORS / UK

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

THE HORRORS KTEŘÍ NEDÁVNO PŘEDSKAKOVALI NA TURNÉ DEPECHE MODE VYDÁVAJÍ 22. ZÁŘÍ SVÉ PÁTÉ STUDIOVÉ ALBUM ‘V’. DESETISKLADBOVÉ ALBUM PRODUKOVAL PAUL EPWORTH EVROPSKÉ TURNÉ BUDE NÁSLEDOVAT V LISTOPADU... a 29.11. JE PŘIVÍTÁME VE FUTRU!!!

Deska s názvem ‘V’ bude překvapivě asertivní. Albu předchází první singl ‘Machine’, majestátní klasická skladba. Deset skladeb na desce je ovšem tak rozmanitých, že když zazní poslední skladba alba a zároveň další singl ‘Something To Remember Me By’, je to taková směs dance, trance a žánrů osmdesátých let, že vám bude připadat stejnou měrou přirozená i překvapivá. ‘V’ představuje kapelu na vrcholu, s osvobozujícím pocitem tvůrčí svobody.
“Je to risk,” říká Faris Badwan.“Ale život bez riskování je nuda. Je to antiteze tvořivosti, pokud tušíte, co budete pokaždé dělat.”
Obal alba vytvořil talentovaný VFX umělec a režisér Erik Ferguson, který je znám svou abstraktní tvořivou vizí.
‘V’ se nahrávalo v Londýně s producentem Paulem Epworthem, který mimo jiné spolupracoval s umělci jako FKA Twigs, Lorde, Rihanna, Adele, London Grammar, Florence and the Machine, Coldplay, U2 a Paul McCartney. '
Basák Rhys Webb dodává, “Přestože jsme kdysi začínali s punkově garážovým zvukem, vždycky jsme toužili experimentovat a zkoumat hudební možnosti.”

Na mapě

Top