THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

THE DIRE STRAITS EXPERIENCE
Legendární kapela Dire Straits, která se svými 120 miliony prodaných alb přepisovala rockovou historii a vyprodávala ty největší stadiony, se v čele s Markem Knopflerem dostala na nejvyšší pomyslnou hudební metu. Ta trvala v nejzákladnějším složení celých 15 let, ovšem masivní zájem o kapelu pokračoval i po odchodu Marka, který se začal koncem osmdesátých let věnovat vlastním projektům. Současné seskupení Dire Straits s hlavičkou Experience nyní vyjíždí po letech na světové turné a za účasti několika původních členů si můžete vychutnat neopakovatelnou show.
Neocenitelní hudebníci, držitelé cen Grammy, jako saxofonista Chris White, kytatista Terence Reis, na bicí Chris Whitten, klávesista Simon Carter, Tim Walters a James Powell se právě prohání světovými městy, jež některá již hlásí "sold out" (vyprodáno).
V České republice se můžete těšit rovnou na dvě zastávky, v Bobycentru Brno 21. února a hned den na to, 22. února, v ostravské hale Gong.

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK MEET & GREET UMOŽŇUJE JEJICH MAJITELŮM OSOBNÍ SETKÁNÍ S KAPELOU!

Meet & Greet proběhne před koncertem, je třeba dostavit se v 19:00 k pokladně na místě konání.
BOBYCENTRUM BRNO - OBČERSTVENÍ
V ceně vstupenek na VIP galerie (a vstupenek VIP Meet & Greet) V BRNĚ
též občerstvení formou teplého a studeného rautu a neomezená konzumace pivo/víno/nealko po celou dobu koncertu

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO (Brno - přízemí, Ostrava prostor mezi spodními a horními sektory) / sektor "ZTP/P-DISABLED" je určen pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba) / Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

-TH-

Na mapě

Top