THE DANDY WARHOLS / US

LUCERNA MUSIC BAR
THE DANDY WARHOLS / US

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

The Dandy Warhols se po dvou letech vrátí do Lucerna Music Baru s novým albem

22. února 2017 se po dvou letech do Lucerna Music Baru vrátí americká kapela The Dandy Warhols pocházející z Portlandu ve státě Oregon. The Dandy Warhols jsou Taylor-Taylor (zpěv, kytara), Zia McCabe (klávesy), Peter Holmstrom (kytara) a Brent DeBoer (bicí). Objeli svět, vydali pár velkých hitů a letos vydali svoji další desku s názvem Distortland, se kterou přijedou i do Prahy.
Tři dny poté, co The Dandy Warhols dokončili nahrávání svého devátého alba Distortland, tíha 7000 kg dešťové vody, která napršela na střechu jejich studia, ji probořila a do studia netekly stovky litrů vody a střešního materiálu. Naštěstí pro kapelu v poměrně vhodný okamžik, pár dní před tím, než studio zamkli a odjeli na turné. Podařilo se jim zachránit, co se dalo. Distortland je svým způsobem album o chybějícím štěstí a o měnícím se Portlandu, jehož obraz nabývá rozpitých kontur.
"Všiml jsem si, že v písničkách je spousta zkreslení, a to i na nečekaných místech," říká Taylor-Taylor. "Zkreslení bicích, kláves, vokálů, nejen kytar. Dokonce i v akustických pasážích. A Portland je takový Distortland – území zkreslení.”
Distortland je první album Dandy´s na labelu Dine Alone a jejich první LP od předešlého alba z roku 2012 This Machine.

Galerie

picture THE DANDY WARHOLS / US

Na mapě

Doporučené

Top