THE COLOR RUN

THE COLOR RUN

Datum :
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

The Color Run™
známý též jako Pět nejšťastnějších kilometrů na Zemi, je jedinečný originální barevný závod, který oslavuje zdraví, pohodu, individualitu a sdílení s ostatními. Není o výkonu, ale o zábavě.
Je to pětikilometrový běh bez měření času, při kterém jsou tisíce účastníků pokryty na každém kilometru od hlavy až k patě různými barvami.
Startovní a cílová páska je před Veletržním Palácem na výstavišti v Holešovicích a poběžíme parkem Stromovka na Praze 7. >Trasa The Color Run™ 2016
Každý účastník obdrží po úhradě startovného a registraci na www.thecolorrun.cz startovní set na akci The Color Run™, který obsahuje závodní tričko The Color Run™, 2x The Color Run™ tetování, čelenku The Color Run™, tašku, balíček barev, startovní číslo a medaili.
Vše vrcholí velkým Color festivalem, při kterém se vytvoří tisíce barevných kombinací.

Pozor! Startovné od 16.05.2016 14:20:00 již neobsahuje doručovací poplatek. Startovní set již z časových důvodů není doručován Českou poštou, je k vyzvednutí před startem na místě konání.

I pro účastníky v kategorii "9-14" bude startovní set připraven přímo na místě před startem. Pozor!: Vyzvednout si jej mohou jen v doprovodu zákonného zástupce nebo jím pověřené plnoleté osoby. Děti 0-8 let zdarma bez nároku na startovací balíček

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal
a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

bezbariérový přístup ANO / slevy NE
Podmínky akce The Color Run™ 2016

Na mapě

Top