Svojšice 2016

Svojšice 2016

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Festival Svojšice 2016
Termín festivalu: 17. června 2016
Místo konání: letní areál Svojšice u Pardubic

Festival Svojšice oznámil pokračování festivalu.

Ředitel festivalu Svojšice oznámil pokračování festivalu i v roce 2016. Spolupořadatelem akce se nově stal tým agentury Beat Promotion, který pořádá festival Let It Roll. Festival se bude již tradičně konat v druhé polovině června v letním areálu Svojšice. Celkový koncept by měl zůstat zachován.

Na jaře roku 2015 oznámil pořadatel festivalu Petr Dzingel (Dj Džejár), že z osobních důvodů a pokud nenajde strategického partnera do dalších ročníků, bude aktuální 15. ročník poslední. Koncem roku 2015 bylo oznámeno, že strategický spolupořadatel byl nalezen a festival proto bude moci pokračovat.  Novým spolupořadatelem se stal tým agentury Beat Promotion, která stojí např. za festivalem Let It Roll a mnoha dalšími halovými eventy. Dle Petra Dzingela bude koncept festivalu zachován a snahou bude zavést několik inovací, které po dramaturgické a provozní stránce potěší návštěvníky. Návštěvníci se mimo jiné mohou těšit na přední zahraniční producenty a špičku domácích djs.

Další ročník festivalu Svojšice se uskuteční 17. června 2016 na tradičním místě v areálu Svojšic u Pardubic. Kompletní vyjádření promotéra Svojšic naleznete zde

Oficiální stránky festivalu
Facebook festivalu
Facebook event

Galerie

picture Svojšice 2016

Na mapě

Top